Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia M2-ről vélemény?

Sony Xperia M2-ről vélemény?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy még elég új de valaki esetleg próbálta már?

2014. jún. 3. 18:29
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
honnan szeded h a telefonok az ember zsebében megrepednek? :DDD en meg ilyenről nem hallottam
2014. jún. 5. 15:17
 12/25 anonim válasza:
Pedig nálam megtörtént egy alcatel ot 993-al. Pontosan én se tudom hogyan,de én arra tippelek hogy hő hatására repedt meg a telefon,mert télen kint voltam a szabadban és mikor haza értem és kivettem a telefont pár perc után a zsebembe már meg volt repedve. Annyit tudok,hogy nem gorilla glass-os volt a kijelző üveg.
2014. jún. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim válasza:

Elvileg a Z-nél is volt hasonló eset,tényleg érdekes mechanikai beavatkozás nélkül bereped a kijelző:


[link]

2014. jún. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
A Z-t legalább kicserélték garanciába.
2014. jún. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
hát ez nagyon durva akkor... :D
2014. jún. 5. 21:06
 16/25 anonim válasza:
Nekem ilyen készülékem van nem nagyon találtam eddig hibát benne egy valami böki a csőröm hogy kidobott egy ikont az állapot sávban és nem tudom sehogy eltünteni és rájönni se tudtam mi az
2014. szept. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Kérdezz, meg egy másik Xperia-tulajdonost, biztos tudna segíteni valaki.
2014. szept. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim válasza:
Nekem eltűnt róla egygyári alkalmazás(feljegyzések)és nem tudom hogy hogyan..Elvileg az nem lehet letörölni sem
2014. dec. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

A töltő. Ez alapból típushiba a Sonyknál. Egy idő után gyakorlatilag mindegyiknél befuccsol a bemenet. Sonykból hozzák vissza a legtöbbet ilyen hiba miatt. A telefon fagy, a kamerával is gondok vannak. (Nem kapcsol be, elveszíti az élességet) Tehát én azt mondom, hogy ne Sonyt vegyél.

#7

mobilüzletben dolgozom.

2014. dec. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Hallgass az előzőre, ő tudja hogy mit beszél.
2014. dec. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!