Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia M2-ről vélemény?

Sony Xperia M2-ről vélemény?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy még elég új de valaki esetleg próbálta már?

2014. jún. 3. 18:29
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, végül LG G2 lett :D
2015. jan. 1. 12:23
 22/25 anonim ***** válasza:
Jó választás! :D
2015. jan. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:

és beépített akkumulátoros,valakit ez is zavar,és otthon nem egyszerű a csere.

https://www.youtube.com/watch?v=Pha48piDvuc

2015. márc. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:

Lehet már nem aktuális, de azért leírok minden tapasztalatot, amit egy év alatt gyűjtöttem.

Még akkor vettem, amikor viszonylag újnak számított, gondoltam ennyi pénzért normális lesz, legalább két-két és fél évre terveztem, de már muszáj lecserélnem. Lehet, hogy ezek nem a telefon hibái, de akárhol kerestem, nem találtam hasonlókat:

-Ha teljes képernyőn nézek videókat, a képernyő kéken villog, a videó akadozik

-Néha magától kikapcsol, ilyenkor visszakapcsolom, és szinte azonnal kikapcsol. Ezt 3-4 alkalommal eljátszom, utána kb. gy napig jó, és megint kezdi.

-Ha bekapcsolom, van, hogy másfél óráig nem érzékeli a SIM-kártyát.

-A LED össze-vissza villog, amikor kéne, akkor 3-4 villanás után abbahagyja, de olyan is volt már, hogy csak úgy elkezdett villogni.

-Az ébresztéseknél rendszeresen lefagy, van hogy öt-hat alkalommal is ki kell kapcsolnom az ébresztést, hogy végre abbahagyja.

-Az oldalsó gombok is hol működnek, hol nem. A kamera gombja szinte soha nem működik, a hangerő pedig néhány alkalmazásnál nem reagál.

-A zene sem mindig áll meg, ha rányomok a megállító gombra

Ezek voltak azok, amik engem a legjobban zavarnak, és ezek mellé még jönnek apróbb hibák, amik csak néha-néha tűnnek fel.

Összességében, sokkal jobbra számítottam, akkor, annyiért.

2015. okt. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Utolsó, szerintem attól mert nem szereted a sonykat attól még nem kellene lejáratni ezt a modellt. Nekem ilyen van megjelenés óta és azóta is tökéletesen működik. Nem melegszik, nem vacakol semmivel, rögtön nyitja az alkalmazásokat és a lényeg, hogy nincs baj a töltő résszel csak nem kéne ugye ész nélkül nyomni bele a töltőt. Lehet, hogy nem gorilla glass a kijelzője (nem néztem utána) de egy teleont nem arra terveznek hogy magasból ejtsük le. Nyugodtan vegyél sony-t semmi baj nincs velük. A sógorom nemrég egy z5 james bond edition-t vett és nála sincs vele probléma. Úgy olvastam ez gorilla glass 3-at kapott.
2017. máj. 25. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!