Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony XPeria SP hibák?

Sony XPeria SP hibák?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Xperia SP tulajok,tapasztaltátok az alábbi hibákat?

Letöltésnél,youtube videó nézegetésnél(a lényeg az hogy nagy adatforgalomnál) fogja magát és lecsatlakozik a Wi-Firől.

Ha feljebb állítom a fényerőt,a képernyő szívritmusra(???) villogni kezd,akár egy hibás LCD monitor.

Válaszokat előre is köszönöm!



2014. jún. 6. 08:25
1 2
 1/11 Wadmalac ***** válasza:

4.3?

Ha az, akkor őszinte részvétem. Nemsokára kapjátok a 4.4-et és remélhetően megjavul.

2014. jún. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Wadmalac ***** válasza:
A 12.1.A.1.201. build számú update fent van már?
2014. jún. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen,pontosan az van rajta
2014. jún. 6. 08:39
 4/11 Wadmalac ***** válasza:

Hát, akkor egyelőre nem sok mindent tudsz tenni. A Sony még mindig vacillál a 4.4 kiadásán SP-re.

Ha az nem lesz, tutira lesz még bugfix a 4.3-ra.

Addig is ideiglenesen segíthet, ha csinálsz egy gyári visszaállítást, vagy újrahúzod a romot a Sony Update Service progival.

De előtte google szinkront csinálj, hogy ne vesszenek el a dolgaid.

2014. jún. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Nekem ilyenek nem voltak azzal a szoftverrel. Viszont teljes halál volt. Szervizbe kellett vinni, mert otthoni eszközökkel meg sem lehet javítani.
2014. jún. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Wadmalac ***** válasza:
Az igazi (jobb új romig ideiglenes) megoldás az lenne, ha flashtoollal vissza lenne téve a 4.1 rom meg kernel is. Azzal stabil a készülék.
2014. jún. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem is SP-m van 4.3 (12.1.A.1.201) nem tapasztaltam ezeket a hibákat. Nekem a legelső 4.3 is fagymentesen futott
2014. jún. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Wadmalac ***** válasza:
Lehet, hogy csak egy szolgáltatónál problémás a belenyúlás. Tudtommal a függetlenül vett, eredeti sonys romok jók.
2014. jún. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

A vissza gomb mostmar nagyon sokszor.nem mukodik orad kozbe csomoszor eltunik a billenytuzet, video nezes kozbe.nemtudok hangot.allitani csak ha leteszem talcara majd visszalepek... Messenger is random bezárul, vagy ledob ha youtub alatt fut, ugyanez van.zene.hallgatoval netezes kozbe azis kidob ma már 5 szor igy jartam pl most is hogy ide irok

... Nem vagyok megelegedve, csak azert nem torom szet mert penzbe kerult es megbecsulom amennyire megerdemli persze....

2015. márc. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Wadmalac ***** válasza:
Dobd meg egy jó főzött rommal, sokkal stabilabb lesz.
2015. márc. 26. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!