Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vegyek egy iPhone 5S-t vagy...

Vegyek egy iPhone 5S-t vagy inkább gyűjtsem a pénzem és vegyem meg majd az aktuálisan legjobb iPhone-t?

Figyelt kérdés

Szeptember körül akarok telefont venni, és nem tudom hogy.

Most egy Samsung Galaxy Mini-m van, asszem ez mindent elárul.

A telefont az iTunes alkalmazásaira, játékaira, lehetőleg ingyenesekre, zenék, netezés, kapcsolattartás, pl.: Face, Viber, Skype, ehez a mobilnet, meg ilyenekre használnám a telót, mindenképp nagy tárhelyűt, lehetőleg 64GB-t akarok venni, mert filmeket is fog tartalmazni a teló, hát ezekre használnám a telefont, meg ugye telefonálásra :DD

Na most, nem tudom, hogy inkább várjak, és gyűjtsem a pénzem, hogy majd megvehessem a legjobb iPhone-t, mert szerintem amikor szeptemberbe kijön a 6, kétlem hogy meg tudnám venni még, vagy inkább még ha csak egy kicsit is, de lemegy az ára az 5S-nek, vegyek-e olyat, mert gyűjthetném, de a minivel már vallatni lehetne, és így már jó lenne, vagy tényleg inkább gyűjtsem, és szenvedjek még vagy fél évet a minivel, áhh nem tudom, szerintetek MIKOR ÉS MILYET VEGYEK? Ezen van a hangsúly igazából.

Köszi



2014. jún. 6. 16:12
 1/5 Zakathol ***** válasza:

Az 5S is bőven elég évekig.


Az új iPhone-ra abban az esetben érdemes várnod, hogy ha fontos neked a nagyobb kijelzőméret (a pletykák szerint ugyanis elég nagy valószínűséggel az új telefon már nagyobb képátlóval fog rendelkezni). Más esetben nem sok olyan dolgot tudok elképzelni ami miatt megérje még hónapokon hát gyűjtögetni az új telefonra.

2014. jún. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, a méretben nekem pont a 4" tökéletes, sokat hordom zsebben, nem vagyok egy irodai dolgozó.

Meg amúgy kicsi kezem van

2014. jún. 6. 18:22
 3/5 A kérdező kommentje:
Mármint nem az iPhone-t hordom zsebben, mert még nincs, de a többi telómat is csak ott hordtam
2014. jún. 6. 18:23
 4/5 Saavedro ***** válasza:

"Most egy Samsung Galaxy Mini-m van, asszem ez mindent elárul. "


+1


Én is az 5S-t választanám. Az iPhone 6 már csak a piaci trendek után fog kullogni.

2014. jún. 7. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oké köszi, ha az új iPhone-ba több lesz a divat, mint a fejlődés akkor meg pláne hogy ne, amúgy sem szeretem tömegben elővenni a telóimat, akármilyen is legyen, csak hívás, ha van wifi, így nem kell mobilnetet húzni, vagy ha nagyob unatkozok és játszok
2014. jún. 7. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!