Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri Vaterán telefont venni?

Megéri Vaterán telefont venni?

Figyelt kérdés
Megéri Vaterán venni telefont? Kiszemeltem egy Sony Xperia SP..akitől kinéztem 42 ezerért árulja,eléggé jó értékelés(98.99%).Szerintetek megéri megvenni? Mekkora az esély, hogy valami baj történne?(telefon letiltásokról hallottam) Tapasztalatok?
2014. jún. 7. 15:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Megéri! Sőt lehetőleg előre utald a pénzt, úgy tuti meg is kapod!:) Használt telefont Kizárólag személyes átvétellel, és csak ha az eladó igazolni tudja, hogy a saját tulajdona, és nincs rajta számlatartozás! Ezt egyszerűen egy telefonnal, a szolgáltatója ügyfélszolgálatán az Ő, és a telefon adatai megadásával a jelenlétetben le kell kérdeztetned vele! (kihangosítatva) Ha nem megy bele felejtsd el az üzletet.
2014. jún. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nem éri meg. csupa szélhámos telefonárus van a vaterán. mindent ígérnek, hogy mindenfélét tud a telefon, aztán, amikor megkapod, akkor kiderül, hogy klón meg nem is olyan amire te gondoltál. én már két ilyen eladóval találkoztam a vaterán. jobb ha üzletben veszed meg, vagy onnan, ahol meg tudod nézni, ki tudod próbálni, mielőtt kifizetnéd.
2014. szept. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!