Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Olcsóbban láttam egy telefont...

Olcsóbban láttam egy telefont a vaterán de nem tudom hogy nem hibás a telefon vagy valami ilyesmi?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy iphone 4 et de nagyon drága és láttam a vaterán olcsóbban, de nem tudom eldönteni hogy megéri e, az árát nézze nagyon megéri, de kockázatos lenne ha megvenném mert mi van ha rossz? Hallatom már róla hogy vettek ott dolgokat és rosszak voltak,de nem mindegyik. Valaki aki már vásárolt a vaterán telefont és közzé tudná adni személyes tapasztalatát azt nagyon megköszönném. :)
2013. okt. 20. 16:15
 1/5 anonim ***** válasza:

A vatera csk egy piacfelületet ad, ugyanúgy egy magánembertől várárolsz, mint pl. az expresszen.

A vatera előnye, hogy láthatod az eladó értékeléseit. Ha friss a srác, vagy pár értékelése van csak, ne küldj neki nagy összeget. Alapvetően bizalmi kérdés az egész, ha ez hiányzik, hagyd a fenébe. Ha beszopsz egy klónt vagy hibás ifont, utána rohadtul vakarózhatsz.

De ez egyáltalán nem szükségszerű, pár éve vásárolok ott, eddig mindig azt kaptam, amit vártam. Kommunikálni kell, mindenről kifaggatni az eladót. Ha nem ad érdemi választ, vagy ködösít: hanyagold. Persze eszembe nem jutna nagyobb értékű cuccot nem személyesen átvenni. Ha nincs messze, megér 2-3 ezer Ft vonatozást a biztonság?

2013. okt. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :)Akkor nem ajánlanád? Én nagyon félek hogy orra esek, és ezért inkább hagyom és megveszem egy nagyobb üzletben :)
2013. okt. 20. 20:40
 3/5 anonim ***** válasza:
én is azt ajánlanám, hogy mindenképp személyesen vásárolnék ekkora értékben, mert nem tudhatod. persze nem kizárt, hogy egy becsületes emberről van szó, de elég sok csaló van, legtöbbjük tapasztalatból tudja, hogy meg se szorongatják a rendőrök, ezért folytatják...
2013. okt. 21. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Ha ott van a telefonszáma akkor hìvd fel ha nagyon szeretnéd a tel

ót.Ismerősőm már régota Vaterázik stb. minden jó(kivéve pár eset amikor félrenéznek két 00-át).

2013. okt. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
többnyire szélhámososk árulnak telót a vaterán. nem is tud annyit az a teló, amennyi dolgot fölsorol róla az eladó. onnan inkább ne vegyél telefont, kipróbálás személyes megtekintés nélkül. jobban jársz.
2014. szept. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!