Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért hívtak a +36112 számról?

Miért hívtak a +36112 számról?

Figyelt kérdés
Tegnap este hívtak erről a számról de kinyomtam mert épp nem volt alkalmas de nem értem miért, vissza nem hívtam mert ugye elvileg segélyhívó száma lehet hogy valaki meg hamisította a hívószámát? Egyáltalán hívhatnak-e erről a számról például ha valamelyik hozzátartozóval történt valami?

#segélyhívó #hamis hívószám
2014. jún. 8. 13:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Hívhatnak igen.Én multkor kaptam tőlük hívást.Véletlen a alányom hívtí őket és visszahívtak,hogy ha ez gyakori akkor jön az irgum burgum..
2014. jún. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát én nem hívtam őket előtte akkor lehet tévedésből hívtak. Bár egyszer évekkel ezelőtt az én telómról is lettek hívva tévedésből. Mondjuk akkor többször hívtak volna ha valami gond lenne gondolom.
2014. jún. 13. 08:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Biztos hogy volt egy becsörgő, véletlen hívásod, akár elismered, akár nem. Nem szoktunk random telefonszámokat hívogatni, nekem ott dolgozóként elhiheted... Mint hiszi némelyik "okos", amelyik kikéri magának, hogy lett volna hívás tőle.
2015. ápr. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!