Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Apple iPhone 5C 16 GB vagy...

Apple iPhone 5C 16 GB vagy Sony Xperia Z1 Compact? Melyiket válasszam? Nem tudok dönteni.

Figyelt kérdés
Most árban kb. egyforma ez a két okostelefon.

2014. jún. 9. 09:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Hát akkor te vagy hülye vagy a 4S-hez, vagy ebből adódóan szoftveresen volt valami baja, vagy hardveresen. De megkockáztatnám hogy mèg nem volt iphone-od, de akár azt is hogy mèg a kezedbe se fogtál ilyen telefont. Az èn 32gb-os 4S-em jb-zve van, vannak rajta tweak-ek, 92 app, ès 2gb szabad helyem. Egyszer nem fagyott le 1,5 èv alatt. Sőt a családban 1 sem. Pont anyumnak van 5C-je, meglepő módon az sem fagyott mèg le 0,5 èv alatt egyszer sem, pedig ios 7.0.x-es verzió van rajtuk. Viszont a kèrdezőnek vagy iphone-t vagy Windows phone-t ajánlok, de androidot ilyen áron a legkevèsbè sem. Ja, ès azt elfelejtettem írni hogy az iphone-om elődje s3 volt. Nem akarom fikázni, de tèny hogy nagyon sok bosszúságot okozott a fagyások, akadások miatt. Sőtt elèg hamar felmondta a szolgálatot, ès mint megszokhattuk a samsung garanciától 4-szer küldtem szervízbe 3-szor csak szoftvert frissítettek (mert attól biztos megjavul a hardveres hiba), de negyedjère sem nagyon akarták javítani. Több mint 1 hónapot volt a szervízben. Eddig samsungosok voltunk, a családban a minitől az s3-ig volt minden, de mind elromlott. A felèt nem is javították mert vagy "elázott" vagy előtte 1-2 hèttel járt le a gari. Sony-ról sem hallottam jobbakat, de a te döntèsed. Vedd azt amelyik jobban tetszik, max megbánod, de inkább bánd meg, minthogy mindig az pörögjön a fejedbe hogy milyen lenne az amelyiket te kinèzted
2014. jún. 10. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ja, ès hiába "erősebb a hardver" ha szoftveresen rossz. Ez olyan mintha lenne 1 6magos gèped 8gb rammal, ès Xp-t tennèl rá. Na jó, nyilván nem mert az xp is stabil, de az meg nem kezeli a hardvert, szóval a 6 magból használ 2-t, de ugye watch dogs-ozni nem fogsz vele tudni, de most tegyük fel hogy xp alatt elindult. Nyilván laggol, de örülünk hogy fut. Na most, valószínűleg nèzitek a kijelzőt ès fogalmatok sincs, hogy hogyan fog ez ide kapcsolódni. De most folytassuk. Ez az xp-s gèp az Xperia, a watch dogs pedig (erős túlzással) az Android. Lehet hogy fut, lehet hogy örülünk neki, de èrezzük hogy ezèrt a pènzèrt jobbat is kaphatnánk
2014. jún. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ès mèg 1 mondat a jègmesternek: azèrt mert neked a droid tetszik nem kell fikázni 1 másik rendszert (ami "vèletlenül" előbb jelent meg, ès kètsèg kívül stabilabb ès biztonságosabb)
2014. jún. 10. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
sony
2014. jún. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
#11: nem vagyok hülye az iphone-hoz, és az utolsó hozzászólásomban írtam hogy úgysem fogunk közös nevezőre jutni, és hogy ezen ne is vitatkozzunk.
2014. jún. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!