Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumiákról mi a véleménye...

Nokia Lumiákról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

#Nokia #lúmia #lumiák
2014. jún. 9. 14:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2014. jún. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

1 szóban összefoglalva: SZ*R! :D

Nekem is Lumiám van,és 3 okból kifolyólag nem szeretem


*borzasztóan nagy,nem fér el zsebbe,nem kényelmes

*hihetetlenül papírtelefon (azt tudni kell,hogy soha nem vigyázok rá,mint a szemem fényére,de azért nem is vágom a földhöz)egyszer leesett,berepedt a sarka

Persze az kicsi régi Samsung GT S 5230 LaFleurom 3 év után is szép,csak a sarkán a tok van szétütődve,és nem a panel,pedig legalább eset 4-5ször amikor azthittem,hogy vége

*nem tetszik a menüje

*hiányzik alulról a felvevő/lerakó gomb

*Hívással kapcs. dolgok nagyon bénák


Ami a mentségére szól

*Üzenetek menü tetszik,hogy egybe látod az összes üzit,amit az illetőtől kaptál

*nem fagy,gyors

*az Office csomag jó rajta(Excel,Word,OneNote)


Én csakis Samsungot vennék így utólag,azok tényleg jó kis telók! :)

2014. jún. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Ja, mert a Samsungok olyan kicsikék [link] ... miért a Lumia a hibás azért, mert te éppen egy nagyobb modellt választottál? Ott van a 620 a maga 3.8"-jával, ami elég kicsinek mondható, de minden méretben van Lumia, egészen 6"-ig, szóval mindenkinek van lehetősége választani.
2014. jún. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
34%

Akkor ennyi erővel most elvitatkozhatnánk a WP menükön is,hogy van akinek tetszik!

Én a saját véleményem írtam le! ;)

Nekem pl. tökfelesleges a mindenféle navigáció,lehet,hogy más meg az Officeokat nem használja...

2014. jún. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
19%

olcsójános lumiások dicsérik

mindenki más szídja

döntsd el te

2014. jún. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Aki használja, 10-ből 9 szereti, aki nem használja, az meg szídja...
2014. jún. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
93%

A 2. jól leírta azokat, amik ízlés kérdése.


*borzasztóan nagy,nem fér el zsebbe,nem kényelmes


Minden méretben van Lumia, szóval... :D


*hihetetlenül papírtelefon (azt tudni kell,hogy soha nem vigyázok rá,mint a szemem fényére,de azért nem is vágom a földhöz)egyszer leesett,berepedt a sarka


Én sem vigyázok a Nokiámra nagyon, esett már le párszor, semmi baja nem lett


*nem tetszik a menüje


Ezt mindenki döntse el maga... Nekem és a legtöbb WPsnek tetszik.


*hiányzik alulról a felvevő/lerakó gomb


Mint ahogy az összes okostelefonból


*Hívással kapcs. dolgok nagyon bénák


Ezt nem értem. Logikus a névjegyzék, hangminőség, vételi stabilitás jó, szóval....


Na de hogy véleményt is mondjak:

Szerintem nagyon jók. Gyorsak, stabilak, folyamatosak. Az én igényeimet/elvárásaimat egy telefonnal szemben teljesen kielégíti. Alkalmazásokból/játékokból bőven van, és jó minőségűek is. Hívás/üzenetkezelés tök jó. Internet Explorer az asztalival szemben nagyon jó. Az Office szolgáltatás nagyon hasznos. Szerintem jobb GPS-t telefonba még nem tettek mint ami a Lumiákban van. Nagyon pontos, és nagyon hamar(kb. 2 másodperc, épületen belül kb. 4) talál jelet.

Kamera szoftverileg is a Nokiák a legjobbak, akármelyik telefonhoz viszonyítva. A kamera minősége nem is olyan rossz, még az én L520-ammal is tudok elfogadható/jó képeket készíteni.

Én teljesen elégedett vagyok a Lumiámmal.

2014. jún. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
89%

Második válaszoló problémáit nem értem. Ezek a "problémák" mind kiütköznek 10 perc használat után. Tehát miért nem próbáltad ki boltban, mielőtt megvetted?

Ez alap, ha egyik operációs rendszerről másikra váltok.

Én is androidról fogok lumia 625-re váltani, kipróbáltam, néztem teszteket (a többi Lumiáról is, szerintem nagyon jó telefonok, főleg ár/érték arányt nézve.

2014. jún. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Rank . OS Platform . . . . Units . . . . Market share . Was Q4 2013 . . Manufacturers in Top 10

1 (1) . . Android . . . . . . . 229.0 M . . 81.0 % . . . . . ( 77.4 %) . . . . . Samsung, LG Huawei, ZTE, Lenovo, Sony, Yulong/Coolpad, HTC

2 (2) . . iOS . . . . . . . . . . 43.7 M . . 15.5 % . . . . . ( 17.9 %) . . . . . Apple

3 (3) . . Windows Phone . . 6.2 M . . . 2.2 % . . . . . ( 2.9 %) . . . . . . Samsung, Nokia

4 (4) . . Blackberry . . . . . . 3.4 M . . . 1.1 % . . . . . ( 1.5 %) . . . . . . (None)

others . . . . . . . . . . . . . . . 0.3 M . . . 0.1 % . . . . . ( 0.2 %)

TOTAL . . . . . . . . . . . . 282.6 M


LOL WP! 2.2%

2014. jún. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
91%
Elég szomorú, ha valaki azért vesz telefont, mert nagy a piaci részesedése, és nem azért, mert jó... tehát te egy vagy a sok közül, mi pedig egyéniségek vagyunk a WP-nkkel ;)
2014. jún. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!