Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit gondoltok erről a telefonr...

Mit gondoltok erről a telefonról? Válasszak inkább mást? SÜRGŐS!

Figyelt kérdés

Néztem egy NAVON MIZU M500-as telefont 45.000 Forintért.

Szerintetek meg éri ezt a telefont megvenni? Sajnos sok negatív tapasztalatot olvastam róla, szoftver hibákkal kapcsolatban, és kíváncsi lennék rá hogy más is tapasztalt e hasonlókat. Szerintem hardveresen egész okos kis telefonról van szó, ár/érték arányban az egyik legjobb.. Csak azok a vacak negatív visszajelzések nem hagynak nyugodni, hogy ezektől függetlenül meg merjem e venni?

Ha tudtok jobb telefont ennél (hasonló tudással) 50.000 forint alatt azt kérlek titeket ÍRJÁTOK MEG IDE KOMMENTBE.


Előre is köszönöm a normális válaszokat!

Remélem sok visszajelzést kapok majd a kérdést illetően :)



2014. jún. 12. 19:01
 1/5 anonim ***** válasza:
concorde 5001-et válaszd, annak van supportja, alapból stabil és jönnek rá a frissítések is
2014. jún. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a választ:) továbbra is várok még válaszokat.
2014. jún. 12. 19:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyel iPhone 4S-t
2014. jún. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
50-ezerért? újonnan?
2014. jún. 12. 19:18
 5/5 anonim ***** válasza:
nyilván ne 4S-t, de ha mégis, akkor még egy használttal is biztos jobban járnál, mint egy ilyennel...persze lehet mondani, hogy csak a buta ember az, aki kiad 100ezret egy olyan telefonra(mondjuk valamelyik galaxy s modellre), amikor az 50ezres is ugyanazt tudja, meg az is olyan jó nagy tepsi...hát de nem...elég sok olyan dolog van azért, amire nagyon igaz az a mondás, hogy olcsó húsnak híg a leve...pusztán a szerencse kérdése az, hogy egy olyat vásárolsz meg ennyiért, ami akár kiszolgál 2 évig.
2014. jún. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!