Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Garanciában kicserélnek egy...

Garanciában kicserélnek egy xperia zr-t, ha vízálló, de csak annyit bír ki, hogy egy-egy esőt vagy, ha beleejtem a vízbe?

Figyelt kérdés
Tegnap kint hagytam az esőben. Kitöröltem megszárítottam és ment. Éjszakára szétszedtemhogy száradjon. Beindult minden, de egy 30 perc múlva a képernyő nem üzemel.

2014. jún. 13. 06:03
 1/2 anonim ***** válasza:
elméletileg szól rá a garancia, de én a helyedben csak és kizárólag az esős sztorival próbálkoznék...elméletileg kéne bírnia a víz alatt is, de itthon mindig a kiskapukat keresi a szervíz, amin keresztül kivonhatják a gari alól, és esélyes, hogy megmagyarázzák, hogy több ideig volt vízalatt, mint amennyi az előírt, és ezért ez egyértelműen nem rendeltetés szerű használat...környezetemben is ezt csinálták...csak nem voltak elég kitartóak, végül 1-2 asztalracsapás után mégis megcsinálták gariban(egy sima gyártási illesztési hiba miatt beázott egy balatonba bevitelkor, tehát egyértelmű, hogy nem a user hibája...:D)...ez telekomnál történt. én mindig úgy voltam ezekkel a vízálló telefonokkal, hogy elég, ha kibír egy esőt, én nem merítem, meg videózok a víz alatt unalmamban, mert attól, hogy le van tesztelve, még bár
2014. jún. 13. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szóval attól itthon mindenen a mutyizás megy, csak az előfizető fizessen, szolgáltatás meg elvétve...
2014. jún. 13. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!