Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 4/4s? (többi a leírásban)

IPhone 4/4s? (többi a leírásban)

Figyelt kérdés
Mit gondoltok az iPhone 4-ről? Érdemes megvenni? (újonnan gondoltam) Jó telefon?(vodafone)

2014. jún. 14. 09:53
 1/9 anonim ***** válasza:

Tele van ezzel a kérdéssel a gyk.


Nem nem érdemes már megvenni. Támogatás már nincs hozzá. Elavult régi telefon.


Szinte minden cuccom apple, de ennyi pénzért tényleg jobbat kapsz androidban és wp-ben is.

2014. jún. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2014. jún. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Jó telefon, nekem is az van, de a legújabb IOS egyeseknél már eléggé döcögősen megy az IOS 8 meg úgy tudom nem is fog kijönni rá. Én nem vennék most 4-est.
2014. jún. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

kérdező: sima 4et nem de 4s-t érdemes, lesz rajta ios8

első válaszolót meg ignoráld, egy troll

2014. jún. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Dontbefool

Milyen troll hülyegyerek???

Szimplán hülye vagy a témához. Ahogy a hozzászólásaidat elnézem egy buta vérpistike vagy.

i4s-t sem igazán érdemes már venni főleg nem a vodafosnál. Rohadt drágán adják, még függetlenül is olcsóbb az applenél is. Ha meg máshol veszed, akkor jóval olcsóbban megkapod.


És lehet, hogy fáj, de ennyi pénzért tényleg inkább androidot esetleg wp-t ajánlok az ismerőseimnek. Mert ezek a telefonok már nagyon elavultak, úgy kb 65-70e lenne max a reális ára egy 16GB-os i4s-nek újonnan.


Már lassan nem is gyártanak hozzá kiegészítőket, az apple már átállt a lightning technológiára, a kiegészítők is ehhez jönnek ki. De ha valaki egy elmúlt kor termékét akarja megvenni, akkor hajrá én nem akadályozom meg benne.


Kérdező, ha mindenképp iphone-t akarsz, akkor minimum 5c-t vegyél. Igen az drágább, de sokkal jobb és még támogatva is lesz jópár évig.

2014. jún. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5-ik hozzászóló te tényleg egy troll vagy plusz vérpisti
2014. jún. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
# 5 ha kicsi a p.csöd azt ne itt kompenzáld lécci
2014. jún. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Látszik, hogy elvakult applevérpistikék vagytok és a valóság mint olyan számotokra eltűnik, hogyha meglátjátok az apple logót.

Csak azt nem tudom, hogy hogyan lehetek troll a Macemmel, az iPademmel, az iPodommal, és a majdani i6-ommal.

Ja tudom már, egyeseknek elborítja az elméjét az alma logó.

2014. jún. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
még gondolkozok rajta, tetszik nagyon a 4 :)
2014. jún. 14. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!