Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót ajánlanátok első...

Milyen autót ajánlanátok első autónak? (bővebben a leírásban)

Figyelt kérdés

17éves vagyok, most szereztem meg a jogosítványomat, még 2 hét mire kiküldik. 500ezer forint alatt mondhatnátok nekem vmi "fiatalabb" autót, mondjuk 98astól. Sajnos a családban nincsen személyautónk, 6személyes fiat ducatonk meg citroen jumperunk van, de rengeteget fogyaszt, nem tudnám tankolni:D


1.6 alatti auto lenne elönyben, ami nem KOMBI, sedan még belefér, de vmi 3-5 ajtós fiatalos autó lenne a legjobb. Előre is köszönök mindent, negativ kommenteket NEM kérnék.



2013. febr. 10. 15:13
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
Az apple nem gyárt autókat. :)
2013. febr. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 szántóvető ***** válasza:
2013. febr. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
vegyél valami öreg kis dizelt jó lomha lesz de sebaj
2013. febr. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
tudom hogy nem gyart autokat az apple, csak sztem ez egy eleg nepszeru tema itt, azert irtam be..:D
2013. febr. 10. 15:57
 5/10 anonim ***** válasza:
Suzuki,opel astra-corsa, renault clio, vw golf, fiat punto
2013. febr. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

régi swift 1,0-es! Semmi fogyasztás, igénytelen és fillérek hozzá az alkatrészek a bontóban. De még az üzletben sem sok.

A kaszni gyenge, de mindene tökéletes. Rohangálni, ütni-ütni vágni a városban tökéletes.

2013. febr. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
a régi swiftekből 3-400 Ft-ért kitűnőt kapsz és szépet is. Ha veszel egy régi dieselt pl. Golf II vagy Jetta II. de bármelyik régit a fogyasztással sokat spórolsz. 4-5 l között esznek. de ezekből egy jó is drága.
2013. febr. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Valami kis motorral szerelt benzineset válassz, költségeket tekintve a Suzuki a nyerő. Vedd figyelembe, hogy az átírás alsó hangon 60.000, aztán le kell cserélned az olajat, első negyedéves kötelező fizetsz és lehet, hogy négy gumira is szükséged lesz...

Ha Corsa, Punto érdekel, akkor írj, nekem ilyenek vannak és elmondom mire figyelj, mikor megnézel egyet.

2013. febr. 11. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 szántóvető ***** válasza:
+vezérműszíjat.
2013. febr. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Egy dologra felhívom a figyelmed,olyat válassz amit feláldozhatsz a rutinszerzés oltárán!Gondolkozz praktikusan,ne a trend határozza meg! Erre a célra egy Szuzi,nagyon is megfelel!
2018. szept. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!