Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a Krüger &...

Mi a véleményetek a Krüger & Matz telefonokról?

Figyelt kérdés
2014. jún. 14. 18:33
 1/8 anonim ***** válasza:
20%
Nekem nem jönnek be, én egy telefonnál először mindig azt nézem, hogy hogyan néz ki, engem addig a teljesítménye nem érdekel. Megnéztem az összes Magyarországon kapható modellt és rájöttem, hogy ezek bizony rondák.
2014. jún. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

ezt minden nap meg fogod kérdezni?

kínai kacat lengyel cégtől

2014. jún. 15. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
B brand, ugyanolyan mint a Myaudio, Allview, Utok, Atab, Prestigio, Navon, meg még van egy csomó ilye, ezek kínai mobilok, amikre rászitázták a megrendelő által kért márkanevet
2014. jún. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Azért ne hasonlítsuk mindenféle alja márkákhoz a Krügert, nem egy embert ismerek aki használ ilyen telefonokat és egyikük sem panaszkodott. Több modelljük (pl live, soul,mist) megéri az árát. Sokkal kevesebbe kerül mint pl egy Samsung mert nem a márka nevéért fizetsz hsnem egy használható telefonért...
2014. júl. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mégis mitől lenne jobb pl a Xiaomi mobiloktól ?

Annyi az egész hogy Kínából kell rendelni, de lever minden haza forgalmazásu mobilt

Annak jó az ár-érték aránya, nem az ilyen B brandaknek

2014. júl. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

A Samsungot az ilyen B brandek melletti soron gyártják, ugyanazok a kis kínaiak.


A Xiaomi-t nem ismerem, nem is fikázom de valószínűleg ugyan olyan mint a többi ha az is kínai :)

2014. júl. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem, az a kínaiak Apple-je.

A Xiaomi a legnagyobb kínai márka, saját maga gyártja a mobilokat, a B brandek csak átcimkézik a nagytételben megvett OEM mobilokat, és te drágábban kapod meg, mint ugyanazt kínából

2014. júl. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Nekem van egy Kruger & Matz Flow 4 +. A 6" és a 6000mA-os akksi miatt

vettem meg. Alumínium váz stabil ujjlenyomat olvasó, gyakorlatilag hibátlan. És szerintem jól is néz

ki. Az ár érték arány messze a legjobb volt amikor megvettem 2017 április körül. Elégedett vagyok vele. Ha csere lesz akkor csak azért mert a Xiaomi Mi Max 3 kijelzője még nagyobb én meg egyre rosszabbul látok.

2018. szept. 24. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!