Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hatalmas botrányt kavart hogy...

Talánegyszer kérdése:

Hatalmas botrányt kavart hogy Michio Kaku azzal állt elő hogy tündérek, manók és egyébb lények igenis léteznek, bizonyítékokkal tudja alátámasztani. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2014. máj. 8. 23:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hol okozott hatalmas botrányt?
2014. máj. 9. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
A tudományban.
2014. máj. 9. 01:04
 3/12 anonim ***** válasza:

Semmi, de semmi ilyesmi hírt nem találtam, úgyhogy szerintem csak szórakozásból tetted fel a kérdést.

Érdekes, hogy semmi alátámasztást nem adtál.


Max. UFO-król beszélt egyszer:

https://www.youtube.com/watch?v=2pw13F7ahjY

De ebben is mindössze annyit, hogy 5%-ra nincs magyarázat.


Amúgy a húrelmélet, azaz a párhuzamos világok szószólója az úr, én bírom nagyon a magyarázatait. És ha ilyen létezik, akkor el tudom képzelni, hogy ott elüt az élővilág a miénktől, és akkor ha esetleg olykor láttak valamilyen lényt pl.tündért, akkor a mi világunkkal került a másik kölcsönhatásba.


Szerintem ez az extradimenzió,vagy párhuzamos univerzum sok para jelenségre lehetne magyarázat, mondjuk az UFO-kra, szellemekre, gömbvillámra és a különböző lényekre is.


George Adamski

2014. máj. 9. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nosza, elő azokkal a bizonyítékokkal!
2014. máj. 9. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%
Szia! én semmi ilyesmit nem találtam Michio Kaku-ról olvastam, hogy a Harvard Egyetemen summa cum laude osztályelsőként diplomázott és több tudományos tankönyve is megjelent viszont semmi olyasmit nem találtam amiről te beszélsz tudsz nekünk linkelni egy cikket?
2014. máj. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A tündérek létezését én is alá tudom támasztani bizonyítékokkal. Én rendszeresen találkozom eggyel este a konyhában, éjszaka meg a hálószobában.
2014. máj. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Egészen más területen jeleskedik. Semmi köze természetfeletti lényekhez. Kitaláltad ezt az egészet.
2014. máj. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Kamuzol.


Ha van bizonyíték, főoldalon fogja hozni az összes tudományos lap.


Egyébként meg midnen nap előáll vmi kötsög hasoinló hülyeséggel, szóval amíg nem láttuk az állítólagos bizonyítékokat - amik általában nem léteznek, ha mégis akkor pedig egy ötödikes is megcáfolja őket -, addig felejtős.

2014. máj. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Kamuzol.


Ha van bizonyíték, főoldalon fogja hozni az összes tudományos lap.


Egyébként meg midnen nap előáll vmi kötsög hasoinló hülyeséggel, szóval amíg nem láttuk az állítólagos bizonyítékokat - amik általában nem léteznek, ha mégis akkor pedig egy ötödikes is megcáfolja őket -, addig felejtős."


Kamuzik a kérdező. Nevezettől semmi nem származik ebben a témakörben. Nem is foglalkozik ezzel.

2014. máj. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

>Hatalmas botrányt kavart


Lefordítom: senki le se sza­r­ta.


>A tudományban.


A­nyádban.

2014. máj. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!