Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet-e oka a mobiltelefon...

Colonel48 kérdése:

Lehet-e oka a mobiltelefon egy napon belüli lemerülésének kártyahiba?

Figyelt kérdés
Hagyományos mobiltelefonom előzmények nélkül elkezdett gyorsan lemerülni. Akku a töltést felvette, ennek ellenére 8-10 óra alatt lemerült. Akkucsere után a helyzet nem változott. Kicseréltem a telefont, bennmaradt az ominózus kártya, a hiba megmaradt. Van egy plusz kártyám, beraktam a telefonban, a hiba nem ismétlődik (legalábbis egyenlőre). Viszont a régi számra égetően szükségem lenne. Tudtok megoldást?

2014. jún. 15. 07:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A régi számod átrakatod egy új simre a szolgáltatóval és annyi. Am nem tapasztaltam ilyet. Max ha edge helyett a 3g van bekapcsolva és ha szar a térerő feszt keresi a jelet. Nah az meríti.
2014. jún. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez volt nálunk,lemerített a kártya több telefont is,bevittük a T-mobilhoz,kicserélték ingyen.Azt mondták zárlatos volt a kártya,azért merültek le a telefonok.
2014. jún. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat
2014. jún. 15. 08:50
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen a megoldás a kártyacsere volt, 5 perc alatt elintézve T-Mobil ponton.
2014. júl. 1. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!