Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megsérült az Xperia Z-m...

Megsérült az Xperia Z-m kijelzőjén a plexi. Lehetséges e ezt cserélni vagy felejtsem el?

Figyelt kérdés

2014. jún. 16. 22:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Sötétség krónikája..nem neked ment vakegér.
2014. jún. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Orfeus ***** válasza:
Erre én is kíváncsi vagyok, pont ma ejtettem pofára a betonra, bemegyek majd megkérdezem, de erre nem jár a garancia sajnos. Ha megáll a teló, hangszóróhiba, kijelzőhiba, lefagyás stb ezekre jár. Vhol hallottam h a gorilla glass cserélhető rajta de ezt vhogy kétlem. Ha megtudsz vmit írj, én is írok.
2014. jún. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Cserélhető. Haveromnak is kicserélte a GSM, amikor kamerahibával elküldte.
2014. jún. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
40%

Nos nagymamád a Vakegér te barom !!!

Épp kérdésre az ember épp választ vár te üresfejű sötét embernek nevezett valaki !!!

Én telefonom nem esett pofára,mint te !!!

Mégis hibás a képernyő mint te,legalább !

Semmi sérülés kívülről ! Vakegért kérdem,de bárki válaszát elfogadom ! Vajon érdemes várnom Németországban arra hogy haza érek,és egy vagyonért megjavítják,vagy talán a garit is elfogadják,vagy adjam be itt javításra,mivel itt sem kerül többe a javítás,mint otthon ! Ha valaki tud értelmesen írni,emberi módon,egy emberi kérdésre,azt megköszönném !!!

2014. jún. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!