Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S III vagy...

Samsung Galaxy S III vagy Sony Xperia M2?

Figyelt kérdés

Ez a két telefon nagyon megtetszett, szerintetek melyik a jobb? Én kicsit a Sony felé hajlok, de a Samsung is tetszik.

Ti mit gondoltok ezekről? Megérik az árukat? :)

Köszönöm a válaszokat!



2014. jún. 17. 15:36
 1/5 Kérdező/Válaszoló válasza:
Sony mert szögletes és nekem az tetszik :D
2014. jún. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyértelműen a Sony Xperia M2
2014. jún. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
47%

Természtetesen a Samsungot vedd! Az sokkal megbízhatóbb és jobb.

A samsung galaxy s3-nak: gyorsabb a processzora, nagyobb a belső memóriájának a mérete, !!! Sokkal jobb a kijelző felbontása (ez nagyon lényeges), előlapi kamerája sokkal jobb ( 2 MPx ), az akumulátora is jobb és könnyebb. Lehet, hogy 5.000 Ft-al drágabb, de sokkal tovább bírja, mint egy gyenge Sony.

Nekem Samsung galaxy s4-em van, amivel soha nem volt még gondom. Én szeretem a Samsungot. Ezt ajánlom.

2014. jún. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

A Sonyt vedd, mivel az világmárka volt, és az még ma is.

Véleményem szerint a Samsung mindig ugyan olyan kinézetű telefonokat gyárt, és nem is megbízható.Nekem most m2-m van, és teljesen meg vagyok vele elégedve.

2014. jún. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szerintem is a Sony-t vedd, nekem is M2 van és nagyon meg vagyok vele elégedve, kinézetre is sokkal szebb, mint a Samsung.


3. hozzaszóló több ponton is tévedésben van, az akkumulátora az Xpériának az erősebb és mi az, hogy csak 5 ezerrel drágább az S3?? Nagyjából minden szolgaltatónál 30 ezerrel drágább...

2014. okt. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!