Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért szeretik annyian az...

Miért szeretik annyian az iPhone-t? Mitől olyan jók?

Figyelt kérdés

Mennyivel és miért jobb, mint egy felsőkategóriás androidos készülék?


Komolyan kérdezem, nem piszkálódásból, mert én is gondolkodom, hogy vegyek-e. Ha tényleg olyan jók, akkor esetleg igen.



2014. jún. 17. 17:37
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
Nem jobb, legfeljebb konzisztensebb. Ugyanakkor viszont teljesen zart is, de ha neked ez nem problema, akkor vegyel csak nyugodtan.
2014. jún. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Zakathol ***** válasza:
79%

Nekem ami nagyon tetszik benne, az a fejlett gesztusvezérlés. A "vissza" gombok nyomkodása helyett szinte minden alkalmazásban frankón csak ujjmozdulatokkal tudsz lapozni, váltani a képernyők között stb...


Tetszik az Apple termékei köré épített szolgáltatás-lánc, a termékek közti szinkronizáció lehetősége, a hardveres biztonsági beállítások megléte, a beépített find my phone, az aktiválási védelem, az 5s-nél az ujjlenyomat olvasó nemcsak hogy praktikus, de az S5-nél fényévekkel használhatóbb.


Persze a fent felsoroltak közül sok minden ugyanúgy megoldható androidon is, de sokuk csak 3rd party megoldásokkal, amik már eleve szoftveres rizikót tartalmazHATnak.


A szoftveres dolgok mellett a külső is tetszik. Elegáns vonalak, az üveg és fém alkatrészek összhangja igazán stílusos.

2014. jún. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
45%

Nem éri meg az árát. Túl van árazva de nagyon. Én inkább valami androidban vagy Windows Phone-ban gondolkoznék.


Android: Xiaomi MI-3, Zopo ZP-998, THL T-200, olcsóbbak: Xiaomi Hongmi, Lenovo A760, Jiayu G4S

Windows Phone: Lumia 1020, 1520, 1320, olcsóbbak közt:525,630

2014. jún. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez nagyban ízlés és igény kérdése. Ugyanez van számítógépen is, valaki a win-t használja(mondjuk a jobbik esetet, legálisan), valaki meg mondjuk a linux-ra esküszik, és nem hajlandó fizetni az op. rendszerért. linux-on mondjuk nem is fog soha sem népszerű játékokat hivatalosan találni, de nyilván nem hiányzik ennek a usernek. Igazán Android téren a Nexus 4-5-tel lehetne őket összehasonlítani. WP-t még nem lehet teljesértékűnek mondani. Én tudom, Lumia 1020-am van, 100%-ban nem vagyok megelégedve vele. Árban ugyan jobb ez is, és a Nexus 5 is, ha az tetszik valakinek, azt veszi, de én ameddig használtam androidot(durván 2.1-től 4.2.1-ig), ezt durván 6 telefonon, sosem éreztem azt a fajta pluszt, amit mondjuk egy iPhone 4-4S-en az ezelőtti durván 2 és fél évben.
2014. jún. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nyugodtan vedd meg nem fogsz benne csalódni.A windows phoneok mind szarok........
2014. jún. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!