Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » S. O. S Melyik telefont...

S. O. S Melyik telefont vegyem? S. O. S

Figyelt kérdés

Samsung Galaxy S3 mini I8190

Samsung Galaxy S3 mini Value Edition I8200


Melyik mibe jobb?



2014. jún. 17. 22:21
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Ha engem kérdezel, a Sonym még mindig tartja magát, ellenben a húgom samsungja KÉT HÉT UTÁN MEGADTA MAGÁT!!!

Ne vegyél samsungot, mert csak a baj van vele. Amúgy szerinted ezt hol gyártják? Mellesleg a régi nokiám Itthon készült, Magyarországon!! Az még mindig ugyan azt a színvonalat hozza, mint amikor megvettem!

2014. jún. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Mit itthon vehettél nokia, az biztos 1000 éves. akko még kina nem volt a csúcson, ezért ólcsóvolt itthon is gyártani.

és persze hogy nem lassul be,mert nincs op rendszere, csak egy sima program...

2014. jún. 18. 17:30
 13/21 anonim ***** válasza:

2010 -ben vettem. Amúgy meg vedd meg nyugodtan a value ed et, majd szenvedsz vele pár hét után...

Jó szó.. khmm. Akarom mondani Jó sz@rakozást!

2014. jún. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Hidd el, jobb mint a te sr @r Sony-d!!
2014. jún. 18. 17:38
 15/21 anonim ***** válasza:
88%
Nem értem hogy az ilyen gorombák minek teszik fel a kérdést ha már biztosak abban hogy mit akarnak. Ő már eldöntötte hogy tejfelesdobozt akar venni hát tegye. De ne jöjjön két hét múlva sírni hogy rossz a teló mit csináljak!
2014. jún. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Biztos az ilyen tudatlanoknak fogok síírin!Ajánlom a szövegértési feladatokat a figyelmetekbe!: Melyik telefont vegyem? volt alatta két lehetőség, tehát eldöntendő a kérdés, nem azokra a telefonokra vagyok kiváncsi, amiket ti milyen másik telefont vennétek, hanem arra hogy a kettő közül! Bocsánat ha "goromba" voltam!
2014. jún. 18. 19:36
 17/21 anonim ***** válasza:
Mi próbálunk megvédeni a saját ostobaságodtól, nehogy valami hülyeséget csinálj. Mini telefont nem szabad venni, samsungot meg főleg nem, mert a mérettel a hardver is csökken. Ez nem igaz persze a Sonyra, akik a compacttal oldották ezt meg. Ha nagyon s3 minit akarsz, akkor a drágábbat vedd meg, mert az jobb tanulópénz, es legközelebb talán háromszor is meggondolod mielőtt sz*rt veszel drága pénzért
2014. jún. 19. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Attól hogy erre felé a sok butított ember csak a Samsungot ismeri, attól az nem azt jelenti hogy egyéb márkàk (Xiaomi) sz@rok. De te tudod vedd meg azt a gyenge telefont olyan drágán
2014. jún. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Ha már android akkor LG, fostalicska samsung csak a neve miatt drága, és még akadnak is mint állat.
2014. jún. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Ne vegyél samsungot, mert eszrevettem hogy osztalytarsaimnak nagy reszenek samsungja van anugy azt is kinaban gyartjak az iphonet meg amerikaban, szoval ezek az olcso samsungok es latszik hogy nem szeretik hasznalni amugy nagyon hamar betortek a kijelzok.
2014. jún. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!