Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan nyithatok bootloadert...

Hogyan nyithatok bootloadert X8-on?

Figyelt kérdés
Nemrég vettem egy Xperia x8-at. Kicsit régi rendszer van rajta - 2.1 - és a Sony PC Companion sem írja hogy lenne hozzá újabb. Elkezdtem nézelődni főzött romok után, meg stb., de bootloader nyitás szükséges hozzá. Azt írják 11W38 alatt lehet csak nyitni, nekem pedig 11W50-es. Viszont ezen az oldalon / [link] / (bár kevésbé tudok angolul és még a fordító sem segít) nagyon úgy értelmezem a dolgokat, hogy sikerült nekik 11W29 fölötti telefonon is kinyitni. Segítséget kérnék, hogy ha lehet (az oldal szerint), akkor hogyan?

2014. jún. 18. 16:36
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!