Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek mennyivel tud...

Szerintetek mennyivel tud többet a Sony Xperia Z2 a Z-nél?

Figyelt kérdés
Mert szerintem nem egy nagy űrutazás ahhoz képest hogy már, ha jól számolom a Z2 az ötödik testvér a z-szériában...
2014. jún. 19. 00:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Igaz hogy kb az ötödik, de csak a harmadik fő/vezető Z. Sokkal jobb proci, kamera, hangszóró, IPS paneles kijelző, 3 giga RAM, 4k videó, 120 fps videó, szinte a végtelenségig lehet zoomolni a 20.7 mpx es kamerával. Amúgy az aksit említettem? 3200 mAh, es stamina mód!

Ez most messze a legjobb telefon. Mondjuk az ára egy picit húzós.

2014. jún. 19. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az ára tényleg húzós és ezek tényleg jó dolgok. Nekem zm van és alkalmazásilag meg ilyesmi belső értelemben tényleg nincs sok különbség van így hogy már kompatibilis a legújabb Android rá.
2014. jún. 20. 01:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!