Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia lumia 625 8. 0-as...

0neill kérdése:

Nokia lumia 625 8. 0-as telefonom van. A 8Gb memóriából 6Gb-ot foglal az "egyeb fájlok" kategoria. Ehez hozza teszem a kb.2Gb rendszer által foglaltat. Kerem segitsen valaki. Mi lehet a megoldás? Lehetőleg részletesen. Elore is koszonom.

Figyelt kérdés
Elozmeny: Csak levelezésre, bongesszesre es néha Esténként film nézésre hasznalom (na meg persze telefonálásra). Kb.5 kissebb alkalmazas van telepítve. Három hónapja van meg es a 8Gb memóriából 6Gb-ot foglal az "egyeb fájlok" kategoria. Ehez hozza teszem a kb.2Gb rendszer által foglaltat. Tehat a szabad memoriam 0 es 2 mb között mozog. (nincsenek kepek, zenek, stb. ) Mar az e-mailek megnezesekor is visszadob a kezdő oldalra. nem maradt más választásom mint a "tel. Alaph. Allatasa", de: beállítottam a telefonon a bizt. Mentéseket, hogy le tudjam tölteni őket. A tel. Vissza is igazolta, hogy rendben. Ezutan megneztem a onedeive-on ott van-e? A bizt. Mentes menüpont alatt azt az üzenetet kapom kb. "nincs felvéve eszköz amivel. ) tehat nincs menes. akkor hova mentette a telefon az adatokat? nem ertem az egészet. Kerem segitsen valaki, Lehetőleg részletesen mert mar mgorjit ez az egész. Használhatatlan a telefon. Elore is koszonom. (az ekezetekert bocs, automatikus es nem akartam meg fel orat javítgatni visszamenőleg) Udv

#memória #lúmia #Nokia egyeb fájlok #egyeb fájlok törlése
2014. jún. 19. 15:01
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Láss csodat. Frissítettem a telefont 8.1-re es mukodik a bizt. mentes. Az elozonel a mentes kb. 5 másodperc volt ami elébe gyanus volt, most 1-2 perc.
2014. jún. 24. 04:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!