Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW e36 320i kipufogo rendszer...

BMW e36 320i kipufogo rendszer, katalizator helyett gazgyorsito plusz a kozepdob egy csovel van felcserelve? Gazgyorsito jo megoldas? Most katalizator helyett van fent egy ures katalizator dob.

Figyelt kérdés
2014. máj. 19. 22:06
 1/4 anonim ***** válasza:
A gázgyorsítónak kb semmi értelme. Felesleges alábarkácsolni.
2014. máj. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem ha repedt fazék hangja van egy autonak. Ha katalizator nincs is én 2 átmenő dobot raknék be. A gázgyorsitó semmire nem jo, max arra h a katalizator helyen legyen valami.
2014. máj. 20. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Le merem fogadni hogy most gyengébb az autó mint katalizátorral.
2014. máj. 20. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy mennyivel gyengebb most mert igy hoztuk nemetbol,igy meg katalizatorral nem mentem vele de van bent ero boven, ha ala rakok katizatort mert most megy muszakira akkor ugy is kiderul hogy erosebb. Amugy a 6 hengeresekne mint az enyem is alapbol erces hangja van de ez igy jo
2014. máj. 20. 08:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!