Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei Ascend P7 vagy Samsung...

Huawei Ascend P7 vagy Samsung Galaxy K Zoom?

Figyelt kérdés
Fontos az életemben a fotózás, főleg a selfie. (Most biztos sokan elitélnek). Nem tudom hogy melyiket válasszam, mert alapból a Samsung jön be nagyon, meg jobb is, viszont a Huawei előlapi kamerájáért ölni tudnék. Nem tudom hogy melyik lenne jobb... 18000 forint különbség van köztük, szóval az ár az majdnem ugyanaz, de nem tudom hogy az előlapi miatt válasszam a Huawei-t meg azért mert olyan vékony, meg jó is, vagy a Samsung legyen... Segitsetek kérlek:)

2014. jún. 20. 11:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Inkább a huewei.
2014. jún. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Saavedro ***** válasza:
Nem szeretem a Samsungot, de a kettő közül egyértelműen jobb felszereltségű...egyébként más, olyan készülék is kereskedelmi forgalomban van, mely 5 MP előlapi kamerával rendelkezik...
2014. jún. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A P7-nek 8 mpxeselőlapi kamerája van de mindegy. Ettől függetlenül az o lcsóbbat ajánlom.
2014. jún. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Saavedro ***** válasza:
Igaz, én mindig a P6nál vagyok leragadva...
2014. jún. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Akkor most melyiket? Az ára nem számít!
2014. jún. 28. 13:44
 6/6 anonim ***** válasza:
Az attól függ hogy előlapi kamerával vagy tükörrel akarsz selfieket készíteni.
2014. jún. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!