Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen iphone-t vegyek?

Milyen iphone-t vegyek?

Figyelt kérdés
Most egy Xperia-m van, szerintetek leváltsam? Milyenre, mivel jobb mint a mostani?

2014. jún. 20. 19:11
 1/9 anonim ***** válasza:
38%
Xperiáról ne válts iPhone-ra, tapasztalatból mondom. Attól is függ, hogy most milyen telefonod van.
2014. jún. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%

Ha ram hallgatsz,5s.

Persze,csak ha meg van ra a keretes.

2014. jún. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
*kereted.
2014. jún. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Csakis 5s-t vegyél,ha már iPhone-t veszel.
2014. jún. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Xperia U-m van, amúgy énis az 5S-en gondolkodom.:) Jöhetnek még a válaszok, eddigieknek köszönöm:)
2014. jún. 20. 21:05
 6/9 Zakathol ***** válasza:
Xperia-ról váltottam 5s-re. Jól tettem.
2014. jún. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Miért jobb az IPhone???
2014. jún. 21. 17:08
 8/9 Zakathol ***** válasza:
100%

Nekem ami nagyon tetszik benne, az a fejlett gesztusvezérlés. A "vissza" gombok nyomkodása helyett szinte minden alkalmazásban frankón csak ujjmozdulatokkal tudsz lapozni, váltani a képernyők között stb...


Tetszik az Apple termékei köré épített szolgáltatás-lánc, a termékek közti szinkronizáció lehetősége, a hardveres biztonsági beállítások megléte, a beépített find my phone, az aktiválási védelem, az 5s-nél az ujjlenyomat olvasó nemcsak hogy praktikus, de az S5-nél fényévekkel használhatóbb.


Persze a fent felsoroltak közül sok minden ugyanúgy megoldható androidon is, de sokuk csak 3rd party megoldásokkal, amik már eleve szoftveres rizikót tartalmazHATnak.


A szoftveres dolgok mellett a külső is tetszik. Elegáns vonalak, az üveg és fém alkatrészek összhangja igazán stílusos.


Alapvetően azt mondanám, hogy az ember addig nem jön rá amíg nem használja huzamosabb ideig, és közben észre sem veszi azokat az apróságokat amitől tényleg sokkal kényelmesebben használható. Aztán ha a kezedbe kerül egy androidos vagy egy WP-s teló, akkor azonnal téped a hajad.


Én legalábbis ezt vettem észre saját magamon.

2014. jún. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Ha iPhone, csakis 5s. Az 5 se rossz, de ha már az 5s jobb, és árban annyira nem durva az eltérés, miért ne?

Aki pénzileg eldönti h iphone-t vesz, annak már mindegy a kettő közti árkülönbség. Egyébként én is azt szeretnék.

2014. jún. 29. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!