Melyiket vegyem?

Figyelt kérdés

Új telefont szeretnék venni. Jelenleg egy lumia 610esem van . Lumia 520at vagy Samsung galaxy s duos 2 néztem .

Szeretnék "újitani " ezért is jött szóba a Samsung . Sok rémhírt hallok az android felől , de kevesellem a wp-re való app-okat . Nem tudok dönteni mivel az app-okon kívűl teljesen megvagyok elégedve a jelenlegi telefonnommal .

előre is köszönöm a segítséget !



2014. jún. 21. 12:14
 1/4 anonim ***** válasza:
WP7-re kevés app is van, de WP8-ra már mindent meg lehet találni, amire egy átlagfelhasználónak szüksége van. Ebben az árkategóriában én a helyedben maradnék WP vonalon, a sok rémhír legtöbb esetben igaz is, amit az alsó/középkategóriás Androidos telefonokról lehet hallani (főleg a Samsungok rosszak e kategóriában).
2014. jún. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia szerintem nem fogod megbánni az androidot. Jó az csak ne telepíts rá minden marhaságot. Megbízható appokat tölts le nem lesz gond. Én úgy szoktam egy appot letölteni hogy megnézem először hányan töltötték le ha 100ezer alatt van akkor felejtős, aztán beleolvasok a kommentekbe, az alapján eldöntöm, és ha a csillagozás 4 csillag alatt van, akkor szintén nem töltöm le. Plusz az android elég felhasználóbarát mert rengeteg beállítás van és a szabad elrendezés stb.

ÉS SOHA NE TELEPÍTS OLYAT AMI NEM A GOOGLE PLAYBŐL VAN!!

2014. jún. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha droid, akkor se samsungot vegyél. Ebben az árkategóriában semmiképp. A HTC is túlárazott cucc az alsó szegmensben.

A huawei meg az alcatel egész jó telefonokat csinál az alsó kategóriákban.

2014. jún. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sony-t ne vegyél mert túl vannak árazva, ilyen kategóriában a ZTE és a Motorola gyártja a legjobb telefonokat.
2014. jún. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!