Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nagy baj van, meg lehet...

Nagy baj van, meg lehet csinálni vagy kuka?

Figyelt kérdés
Van egy Alcatel OT-985 típusú mobiltelefonom, szó szerint mindent letörölt egy idióta gyerek (Android rendszertől kezdve mindent, még a recovery menű se jön be) lehetséges hogy vissza állítsam PC-ről?

2014. jún. 21. 16:28
 1/6 anonim válasza:
nem nagyon lehetséges:|
2014. jún. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Se recovery, se download mód, se semmi?

Ha ez van akkor nem lehet megcsinálni.

De azért megpróbálhatod ezt: [link]

Ha még garanciális, vidd el szervizbe és kamuzz be valamit, hogy teljesen rendeltetésszerű használat során ment tönkre, hátha benyalják és kicserélik.

2014. jún. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kösz a tippet, de sajnos ahogy írod: "Se recovery, se download mód se semmi" és tényleg semmi nem jön be rajta, szervíz nem jöhet szóba mert már nem garis :/
2014. jún. 23. 08:54
 4/6 anonim válasza:
Van egy program aminek nem kell download vagy recovery mód. Nem tudom mi a program neve de egy ismerősöm így csinálta meg az én mobilomat is (ugyanez volt a baj).
2014. jún. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Második vagyok...

Hát akkor ez nehéz ügy lesz :/

Úgy hallottam, hogy hardbrickelt telót elvileg egyféleképpen lehet megjavítani, JTag-et kell csinálni a töltőjéből, és beledugni a telóba. Így van rá esélyed hogy bejutsz a download módba. Onnan meg sima ügy...

Nézz utána a JTag készítésnek, sajna ez egy nagyon extrém módszer és nem sok dolgot találni róla, de hátha...

2014. jún. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Bocs, hülyeséget írtam, nem JTag-nek hívják, hanem USB Jig-nek.

A JTag egy másik módszer a hardbrick javítására, de azt házilag szinte lehetetlen megcsinálni..

Itt egy tutorial a Jig elkészítéséről, Galaxy S2-höz

https://www.youtube.com/watch?v=jKRrTZayRxU

gondolom a tieddel is ugyanezt kell csinálni

2014. jún. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!