Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elázott telefon. Lehet vele...

Elázott telefon. Lehet vele valamit kezdeni?

Figyelt kérdés
Üdv. Adott egy galaxy fame telefon, amit történetesen eső ért. Nem nagy mennyiség, de elég volt ahhoz hogy megadja magát. Mivel víz érte így a garancia ugrott. Volt gsm szervizbe, ott ezzel az ultrahangos módszerrel kiszárították, de továbbra sem üzemel. Bekapcsoló gombra nem reagál, töltést nem veszi, stb. Az elázást követő nap reggelén bekapcsolt, legalábbis a lenti gombok kivilágítottak, de kép nem volt. Most itt van előttem szétszedve, de sem vizet, sem eloxidálódott részeket nem látok benne. Menthető még?

2014. jún. 21. 16:54
 1/5 Zakathol ***** válasza:
A falra felszögelheted, de mást nem valószínű hogy tudsz vele csinálni. Ha eleve a beázást köetően benne hagytad az akkumulátort ("Az elázást követő nap reggelén bekapcsolt, legalábbis a lenti gombok kivilágítottak, de kép nem volt.") akkor annak sanyi.
2014. jún. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az akku az elázás után ki lett szedve, reggel lett visszatéve, akkor volt kipróbálva hogy megy e és még bekapcsolási hangot is adott, tehát a telefon rendesen elindult.
2014. jún. 21. 16:57
 3/5 Zakathol ***** válasza:

Aztán megsütötted :D

Ha kitisztították és úgy se működik akkor gatya. Max egy hónap múlva rápróbálhatsz a bekapcsolására, de mit vársz, ezek után mit lehet még vele csinálni?

2014. jún. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
én alaplap cserére gondoltam. Csak nem tudom, hogy megérné e
2014. jún. 21. 17:13
 5/5 bp1985 ***** válasza:
Kukába is dobhatod.
2014. jún. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!