Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4s és iOS 7 operációs...

Iphone 4s és iOS 7 operációs rendszer vélemények?

Figyelt kérdés
Még sose volt dolgom iphone-nal, de most a 4s megtetszett. Tudnátok nekem véleményt mondani róla? vagy úgy az Iphone-okról összességében. Azt hallottam, hogy eléggé maguknak való telefonok és úgymond csak egymással haverkodnak. (pl. zenéket adatkábellel nem lehet rájuk tenni, csak letöltés, stb.) Illetve, az iOS operációs rendszerrel kapcsolatos tapasztalatokra lennék még kíváncsi. Mik az előnyei és hátrányai? Milyen alkalmazások vannak rajta, illetve Apple store-ból (ha jól tudom, van ilyen)lehet-e rájuk más alkalmazásokat is letölteni INGYEN? A válaszokat előre is köszi.

2014. jún. 21. 17:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Zenét iTunes-al rakhatsz gépről a telóra, és tele van az AppStore ingyenes alkalmazásokkal,

Előnyei: sokáig támogatott, nem fagy, stabil, vírust nem nagyon látott

Hátrányai: nem annyira testreszabható

Milyen alkalmazások vannak rajta: több mint 1 millió van, szóval nem sorolom fel az összeset.

2014. jún. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nagyon sok kiváló ingyenes alkalmazás van rá, de vannak fizetősek is.

Az iOS nagyon stabil, nem akad, nem fagy, tökéletesen működik. Nagyon egyszerű, szép (bár ez ízlés kérdése).

Zenét tudsz rá tenni gépről, ha letöltöd és telepíted az iTunest (ingyenesen).


Régen Androidot használtam, de mióta váltottam, nagyon elégedett vagyok az iOS-szel, nem vennék már mást, csak iPhonet.

2014. jún. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!