Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szeretnék telefont venni de...

Faragó Adrián kérdése:

Szeretnék telefont venni de nem tudom hogy melyiket vegyem samsung galaxy y vagy samsung galaxy pocket neo ti szerintetek melyik a jobb választás?

Figyelt kérdés
2014. jún. 22. 14:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyértelműen a pocket neo.Sokkal újabb.Az operációs rendszere 4.1 míg az y-é 2.3 ami már nagyon elavult.512 megás ramja van míg az y-nak csak 256 megás.Valamivel gyorsabb a processzora is.Rengeteg alkalmazást az y már el sem tud indítani míg a pocket neo igen.
2014. jún. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Samsung Galaxy Pocket Neo

Azért mert nekem most Y-om van de nagyon semmire nem jó mert ma valamiért bezakkant és csak a telefon nevét hajlandó beadni bekapcsolásnál !! Megpróbáltam mindent de semmi !! Ráadásul rajta van minden dolgom: alkalmazások,képek, zenék , névjegyek !!!! Meg még ráadásul lassú is !!

2014. jún. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
rendben :) köszönöm a segítséget
2014. jún. 22. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!