Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » GYORS VÁLASZ KELLENE! A...

GYORS VÁLASZ KELLENE! A telefonmra kódot tettek és nem tudom feloldani, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Hard resetet nem szeretnék,mert nincsen elmentve a sok kép meg videó és nem sd-n van.

Nem úgy mint mintánál itt akárhányx próbálkozok nem hoz elő se pint(habár azt nem is kell megadni jelszóadásnál),se google fiókot.

2 választás van csak?Vagy megadom a jelszót vagy reset?



2014. jún. 22. 22:00
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja és Samsung Galaxy S3
2014. jún. 22. 22:01
 2/8 anonim ***** válasza:
Most lehet, hogy banális a kérdés, de aki rárakta, nem tudná megmondani, mi a kód?
2014. jún. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem,mert ő sem tudja legalábbis beírja de nem fogadja,lehet megadáskor 2x hibázott ugyanúgy.A lényeg h csak ez a 2 lehetőség van?
2014. jún. 22. 22:59
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, így ez a kettő.
2014. jún. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És pl boltokba ahol ezzel foglalkoznak ők is csak ezt tudják tenni?
2014. jún. 22. 23:36
 6/8 bp1985 ***** válasza:
Ha kétszer elront 1 beállítandó mintát, akkor nem állítódik be...
2014. jún. 23. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ja nem volt be kapcsolva ez a googles biztonság,azóta beletörődtem és hard reseteltem,és láttam ott van ez a lehetőség,hogyha elfelejti a jelszót jelentkezzen be google fiókjával,hogy feloldja a telefont(vmi hasonló, lényege ugyanez :D )

De azért kíváncsi vagyok,hogyha boltba bevinném ezzel a problémával ott is egy ennyit csinálnak és azért pénzt kérnek ? :D

2014. jún. 23. 13:59
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha tudod a DEMO kódot akkor fel lehet törni a harmadik megoldás keress rá... 5 perc Gugli volt nekem.. (XPERIA SP)
2014. júl. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!