Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S4-en a hangszó...

Samsung Galaxy S4-en a hangszóró melletti szenzor jobb oldalt az mire jó?

Figyelt kérdés
Láttam videókat,hogy aki ezen a telefonon játszik,annak az lilán villog..az mitől van és mire jó,hogy lehet beállítani,hogy villogjon nekem is?

2014. jún. 22. 22:00
 1/4 anonim ***** válasza:
2 szenzor van ott az egyik a távolság másik a fényérzékelő lilán nem világít valóságban vagyis nem látható csakis kamerában,megfigyeled neked is fog világítani ha kamerával nézed,ha meg nem akkor lehet be kellene kapcsolni az air gesture-t mivel az a távolságérzékelőt használja
2014. jún. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fényérzékelő -és egy közelségérzékelő szenzor.
2014. jún. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1. vagyok,elírtam 3 szenzor van, a gesture vagyis a mozgás érzékelő szenzor, a távolság és a fény.

A mozgás szenzor okozza azt a lila villogást ahhoz meg be kell kapcsolni az air gesture-t és,ahogy írtam kamerán keresztül nézd mert simán nem látható :D

2014. jún. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi,ment a zöld kéz
2014. jún. 22. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!