Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy s2 vagy xperia L?

Galaxy s2 vagy xperia L?

Figyelt kérdés
a 2 telefon nagyjábol ugyan abban az árban van tudásilag is nagyjábol ott vannak de a samsungnak jobb kamerája van..de régebbi a telefon...melyiket érné meg jobban ? meg hogy az xperia-nak rossz a képernyője még a samsungnak super amoled plus..én samsungnál döntöttem....és megérné lecserélnem a lumia 520 amat ? mert én nagyon akarok egy androidot a sok alkalmazás miatt..esetleg ebben az árkategóriában valami másik ?
2014. jún. 23. 08:56
 1/5 Saavedro ***** válasza:
Az Xperia szerintem jobb, mint a Galaxy. És mi az hogy rosszabb a képernyője? Pont, hogy jobb, nagyobb a felbontása és napfényben is jobban látható, mert nem AMOLED. A kamerája mindkettőnek ugyanolyan, de az Xperia egy dedikált, kétállású exponálógombbal is rendelkezik. A szoftvere pedig frisebb. Az Xperia jobb.
2014. jún. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A Galaxy nak Super amoled plus kijelzője van es i480-800 as
2014. jún. 23. 11:30
 3/5 A kérdező kommentje:
Az xperia nak tft kijelzője van...es a Galaxy -ra is ugyan olyan szoftvert fel lehet rakni...engem meggyoztek a Galaxy nyert
2014. jún. 23. 11:31
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor miért írod ki a kérdést, ha már meggyőztek? :D


Egyébként szerintem nem érdemes az alsó kategória tetejéről a középkategória aljára váltani. Inkább gyűjtögetnék még egy kicsit a helyedben, és olyan telefont vennék, ami tényleg érezhetően jobb, mint a Lumia 520.

2014. jún. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hat nem aza lenyeg hogy sokkal jobb legyen..hanem android legyen es érjen valamit...mert az android nem olyan zárt es minden appot lebirok szedni Google bol amig lumia 520 ra összesen kb 40 valamire való alkalmazás van ingyen...es vaku is jol jonne..egyebkent bátyám xperia j-je is nagyon megtetszett de az tudom hogy rosszab mint ez csak hiányoznak az androidos alkalmazások...tudom hogy se az s2 vagy az xperia L se lessz gyorsabb de nem baj..amikor megvettem ezt én is ugy ereztem hogy soha többé android de tévedtem..
2014. jún. 23. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!