Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone4-en használni akarom...

Iphone4-en használni akarom az összes tartalom, beállítás törlése részt? (többi lejjebb)

Figyelt kérdés
de jelkódot kér. Valami korlátozási kód be van állítva. Viszont az iphone keresése funkciót a saját apple ID-mel tudom ki/be kapcsolgatni és az [link] Apple.com-on is az én ID-mel van beregisztrálva a telefon. Ha itunessel csinálok egy restore-t és új telefonként állítanám be, akkor van rá esély hogy nem tudom újra regisztrálni a telefont?

2014. jún. 23. 22:48
 1/9 anonim ***** válasza:
hát és miért nem tudod a jelkódot? akkor hogy oldod fel?
2014. jún. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem jelkód, hanem valami korlátozási jelkód. Mikor felnyitom a telefont nem kér semmiféle kódot. amúgy szerintem, mert használtan vettem. viszont már az is furcsa számomra, hogy akkor a findmyphone-t sem tudtam kikapcsolni, mert azt írta ki, h másik apple ID-hez tartozik. most viszont simán ki-be kapcsolgatom a saját ID-mel és nem csináltam vele semmit. Laikusan gondolom, hogy azt pedig csak egy iCloud fiókhoz lehet kapcsolni, tehát az már nálam van. De ha rosszul gondolom valaki szóljon. Ciki, nem ciki még tök hülye vagyok hozzá, eddig csak droidot használtam
2014. jún. 24. 15:45
 3/9 anonim ***** válasza:
ez elég furcsán viselkedik akkor, mert ha be van feloldáshoz állítva jelkód, akkor ezt szokta kérni gyári visszaállításnál, viszont ha nincs bekapcsolva, akkor csak megkérdezi 2x, hogy biztos vagyok-e benne, mert minden elveszik. egyébként ezt kikerülve DFU módba téve is tudod restore-olni, és így elvileg ha tényleg a te ID-ddel van bejelentkezve, akkor aktiválásnál ezt fogja kérni. amennyiben nem, akkor tényleg nem fogod tudni aktiválni.
2014. jún. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy az előző tulaj nem törölte az eszközei közül ezt a készüléket. Te meg megvetted és még úgy van regisztrálva, mintha az övé lenne. Amíg ő nem törli, addig te sem tudod sajátként regisztrálni majd törölni az adatokat.


Ha ezt nem csinálta végig, akkor szívás.

[link]

2014. jún. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi!

és ha pl. a findmyphone-n keresztül törlöm a tartalmát, akkor elvileg azzal az ID-vel engedi csak újra aktiválni, amelyikről törölték?

én voltam a hülye, mert mielőtt megvettem nem néztem utána,hogy mit nézzek mikor megveszek egy iphone-t és fogalmam sem volt, hogy még pluszban ilyen korlátozási jelszava is van. ettől ugyan még normálisan működik, csak gondoltam, ha már fizettem érte, az legyen rajta beállítva, amit én akarok. De lehet hagyom inkább így, biztos ami zicher.

2014. jún. 24. 16:26
 6/9 A kérdező kommentje:
3.-ra, de akkor hogyan lehetséges, hogy a iCloud beállításoknál a saját ID-mel tudom ki-be kapcsolgatni az iPhone keresése funkciót?
2014. jún. 24. 16:28
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogyha a find my iphoneban beállítasz valamit, akkor mi lesz a következménye. iOS7-tel könnyen előfordulhat, hogy lezárod a telefont és csak a volt tulaj id-val lehet feloldani.
2014. jún. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

akkor inkább hagyom így, azt hiszem.

Köszi mindenkinek!

2014. jún. 24. 16:44
 9/9 A kérdező kommentje:
most odáig jutottam h az [link] az én ID-mhez simán hagyta beregisztrálni a telefont. Ilyen esetben is előfordulhat, hogy még mindig az előző tulaj ID-jét kérje restore után? bár nem értem h akkor ez a hülye korlátozási jelszó mit keres rajta :O
2014. jún. 25. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!