Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ilyet csinálhat a Pannon?

Ilyet csinálhat a Pannon?

Figyelt kérdés

A huawei y210.Gyárilag nem egy erős telefon.

Ami ér szerintem valamit benne az az hogy "gyárilag" egy 2Mp kamerával szerelték fix fókusszal és 640x480 felbontású videót tudott felvenni.

A Pannon belepiszkált és beletett egy autofókusz opciót,de a 640x480-as felvevő helyett bele rakott egy szerintem még VGA felbontást SEM tudó videófelvevőt!!!!

MIÉRT????

Tehet ilyet a Pannon büntetés nélkül?



2014. jún. 24. 14:54
 1/9 anonim ***** válasza:
nekem is y210-em van a pannon(Telenor)tól, de nekem nincs belepiszkálva. alapból a kamerája fixfókuszos, úgyhogy..
2014. jún. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Tengor ***** válasza:

Pannon? Már egy ideje megszűnt. Most ébredtél a hibernációból?

A már megvásárold telefonodban végezte ezt a módosítást? Ha nem, akkor ki kényszerített rá, hogy megvedd?

Lehet, hogy maga a hardver nem bírja el a jobb minőségű videófelvételt.

Ha videót akarsz felvenni, miért nem kamerát veszel?

2014. jún. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
amúgy elég jó minőségű a kamerája napfényben, úgyhogy szerintem tényleg megbabrálták, de szerintem nem a Telenor!
2014. jún. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Elnézést Telenor.Nem 2000 után születtem!

Ki mondta hogy a telefont megvettem?Hmmm?


!!GYÁRILAG!! A Huewai cég fixfókuszos fényképezőgéppel és 640x480-as videófelvételi lehetőséggel adta ki a cég!!

Ami pedig már a Telenor! cég forgalmaz (ugyanúgy Hauwei y210 néven) Már csak egy sz@r VGA-t sem tud felvenni!


??????????????????????????????????????????????????????????

2014. jún. 24. 15:07
 5/9 anonim ***** válasza:
van más telefon is...vagy vedd meg függetlenül. az a szolgáltató döntése, mit forgalmaz...ez nem olyan, hogy sutyiban kicserélték...több almodell is van, amit különböző piacokra szán a gyártó, és van, ami kevesebbet tud, de persze olcsóbb is, mint az okosabb változata. emellett ha mégsincs ilyen, akkor igen, megteheti a megrendelő, tehát a szolgáltató, hogy egyedi kéréssel forduljon a gyártóhoz...ugyanúgy a szoftvert is módosíthatják saját kedvük szerint.
2014. jún. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Kár így elég becsapva érezném magam,ha megvettem volna.

A Telenor oldalán igen kevés információ van a készülékről és ha utána keresek a neten akkor pedig az eredetit találom meg,nem azt amelyiket az egyes szolgáltatók átvariáltak.

Ezzel nem is lenne gond,ha éppen jobbá teszik,de mi van ha fordítva.Pont lebutítják.

Lehet ez az én félreértésem,de akkor is ha egy ilyenbe beleszaladnák tuti,hogy pofájukba vágnám a készüléket.

2014. jún. 24. 16:41
 7/9 anonim ***** válasza:
de ezeket egyébként hogyan tapasztaltad, ha nem vetted meg?
2014. jún. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kikérdeztem és utána olvastam.
2014. jún. 24. 16:56
 9/9 A kérdező kommentje:
Már úgy érem,hogy elég ellentmondásos híreket olvastam róla és elkezdtem utána nézni és beszéltem olyanokkal akiknek van vagy eladókkal.
2014. jún. 24. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!