Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honnan szerezzek pear phone-t?

Honnan szerezzek pear phone-t?

Figyelt kérdés
Az icarly-ban láttam valaki írta ,hogy lehet rendelni Amerikából és azt is ,hogy kb 300 dollár de nem tudom ,hogy melyik oldalról lehet rendelni. Szóval légyszi segítsetek. Ja és normális válaszokat akarok és aki nem tud segíteni akkor az ne is válaszoljon. A válaszokat meg előre is köszönöm.
2014. jún. 24. 22:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%

Pear Inc. is a parody of Apple Inc. It was created for a line up of TV shows. It is not a real company therefore the products are NOT real. Dummies and models of Pear Products can be easily found on eBay, Amazon and can be made of styrofoam cutouts. Videos and Tutorials showing how to do this can be found on YouTube.


érted vagy lefordítsam?

2014. jún. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Fordítsd le.
2014. jún. 25. 09:45
 3/12 anonim ***** válasza:
30%
Kb azt jelenti a szöveg, hogy a hülyegyerek látott valami szart a tv-ben és azt hiszi, hogy van is olyan, és él-hal, hogy szerezhessen egyet. De mivel ettől még hülyegyerek marad, így sose jön rá, hogy nem lesz neki olyan szarja.
2014. jún. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

1. Mondtam ,hogy normális válaszokat akarok!

2. Ha rám gondoltál azzal ,hogy hülye gyerek akkor elég rosszul gondolod mert én csak gondoltam ha egyáltalán létezik akkor veszek egyet mert eléggé megtetszett de nem olyan fontos.

2014. jún. 25. 16:59
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

röviden: ez nem egy létező cég és nem egy létező termék, egy tv sorozathoz csinálták valami szivacsos anyagból, egy apple paródia (alma vs körte)

nem tudsz olyat venni ami működik, habszivacsból van csak

2014. jún. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2014. júl. 18. 13:58
 7/12 anonim válasza:
85%
Szia Kedves kérdező! A többi válaszoló válaszával nem értek egyet ezek tév hittek szóval ne keseredj el! Lehet Pear Phonod! A következő a valóság a műsorokban pl.: iCarly,VicTorius,Sam & Cat c. műsorokban tűnik fel a Pear Phone nem lehetett a műsorban termék megjelenítést alkalmazni mert ahoz meg kellet volna venni az Apple linceszét amit nem akartak és az tévedés ,hogy ez egy iPhone parodia! Nem a Pear Phont a sorozatnak gyártották le mind öszze kb.: 100 darabot! Neked a következő modón lehet Pear Phonod! Felkel venned az Apple céggel a kapcsolatott de ne ilyedj meg mert nem a legnagyobb cég vezetővel veszed fel a kapcsolatott hanem egy alkalmazottal és megkéred őket gyártsanak le neked egy Pear Phone-t 60.000 ezer forintért ez viszonylag olcsó! De attol is függ melyik verziót választod régebbit vagy ujat! Ennyit segithetek ha még mindig szeretnéd a Pear Phonet akkor a ezeket kell tenned! A többi dologról pontos ár szállítás fizetési mód erről már az Apple tájékoztad! Ezeket az informáciokat egyébként az egyik Apple-nél dolgozó ismerősőm mondta! Akinek szintén Pear Phonja van! Remélem sokat segítettem! 😊 Üdv.
2014. okt. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Bencsik Eliot 24 válasza:
0%

Lehet kapni ebay en is

Tehát létezik és kapható is

Olyan mint az iphone csak jobb!

2016. jan. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
magyarul megértenek amúgy vagy angol tudás is kell???
2016. aug. 10. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
73%
7 es jogyan kell fizetni? Bankkártyán vagy készpénzzel mert nincs bankkártyánk
2016. aug. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!