Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony xperia L vagy Huawei...

Sony xperia L vagy Huawei ascend g6?

Figyelt kérdés
nem tudom eldönteni melyik legyen igazából ahogy néztem, eltérés csak az előlapi kamerában van. Estelge vélemény/tapasztalat? Az ár nem érdekes, tisztában vagyok vele és csak ez a 2 telefon érdekel!
2014. jún. 27. 13:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Akkor valamit nagyon elnéztél, mert nem csak az előlapi kamerában van a különbség!


[link]


A Huawei sokkal jobb, annyival, hogy bőven megéri azt az ártöbbletet!

2014. jún. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
+1 Huawei Ascend G6
2014. jún. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Igazából ezek az adatok nem feltétlenül jelentik azt, hogy biztos a Huawei a jobb. Persze előnyösebb ez tény.

Nem tudom az ascend milyen, de nekem L van és szeretem, bár proci hibás osztálytársam szerint (neki is az van) szóval vinni kellett neki frissíteni. Nálam ez nem volt gond, odaadtam tesómnak megcsinálta amit gondolt, hogy jó utána meg én tapasztaltam ki. Kérdezz meg valakit akinek ascend van.

2014. jún. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Huawei
2014. jún. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!