Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki folyamatosan hívogat!...

Valaki folyamatosan hívogat! Miért?

Figyelt kérdés

Nem relytett a szám,rendesen kiírja csak folyamatosan hívogat valaki,és amikor felveszem,rögtön lerakja....

Ma visszahívtam,de kinyomott.!!! Rendőrségre nem akarok menni mert ilyennel tuti nem foglalkoznak,de már rettenetesen idegesít!!!!



2014. jún. 27. 17:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Melyik ez a szám?
2014. jún. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezer éve van a tlefonokon olyan funkció, hogy automatikus elutasítás.
2014. jún. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A rendorseg pont hogy foglalkozik az ilyennel, mert ez zaklatas. Igaz nagyon messzire nem mennek, de legalabb te megtetted az elso lepest. Masik lehetoseg, hogy a szolgaltatohoz mesz be, es megkered hogy tegyek a zaklato szamot un. blacklist-re (feketelista), es akkor nem tud elerni.
2014. jún. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Hmmm..."Vicces" kedvű barom lehet az illető, de menj a rendőrségre, mert ha ennyiben hagyod akkor elképzelhető, hogy többet is megenged magának, esetleg lenyomoz vagy tudom is én mit csinál. Nem akarlak beijeszteni, de akkor is irány a rendőrség. Végül is azért dolgoznak a rendőrök, hogy legyen biztonság a városban. Elvileg. Azért azt nem hiszem, hogy krimibe illő élete lenne egy városi rendőrkapitányságnak. Persze nem azt mondom, hogy semmi dolguk sincs ebben a mai becsületes világban, ahol már lassan a fogadat is kilopják. De biztos nem mindennap hívják különleges gyilkosságokhoz, meg amúgy is azzal nem egy közrendőr foglalkozik, hanem valami speciális nyomozó vagy mi.
2014. jún. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!! Én arra gondoltam,hogy vannak ilyen emberek akik felhívnak,felveszed és rögtön kinyomják és utána kijön egy szép kis 100.000-es számlád!!!!
2014. jún. 27. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!