Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony XPeria M nem kapcsol be...

Sony XPeria M nem kapcsol be mit csináljak? (többi lent)

Figyelt kérdés
Már 10 perce nézem azt ahogy próbálkozik a bekapcsolással, néha-néha megjelenik a lezárt képernyő háttérképe 1-2 mp-ig, és utána megint újraindul. Android 4.3 van rajta, már régóta frissítve van, eddig nem volt semmi baja, tavaly októberben vettem. Mit lehetne vele kezdeni? CSak szervíz segíthet? Ilyen gyári visszaállítást vagy valamilyen teljes törlést és újraindítást nem lehetne csinálni vele?

2014. jún. 28. 11:32
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja, és a Sony PC Communication vagy mi sem ismeri fel a laptopon és a gépen sem. Próbáltam az ipadhez is csatlakoztatni (Ipad air ha számít) de semmi...
2014. jún. 28. 12:20
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem vidddel szervizbe
2014. jún. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
az lesz ://
2014. jún. 28. 16:47
 4/5 anonim válasza:
Mi lett vele? Amúgy ha ez számít,nekem is ez volt a Samsung Galaxy Minimmel,aztán a végén az egész belsejét ki kellett cserélni..
2014. aug. 15. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Martin970 válasza:

1. Távolítsuk el a sim kártyát

2. USB kábellel csatlakoztassuk számítógéphez a telefont(elvileg ilyenkor el kell indulnia)

3.Sony PC Companiont indítsuk el, felül a programban ha a legújabb operációs rendszer van a telefonon azt írja napra kész, itt kattintsunk rá majd miután lenyílik kattintsunk a kék feliratra, hogy javítás vagy valami hasonló szöveg, ilyenkor minden törlődni fog a telefonról szóval egy mentést csináljatok róla a program segítségével.

4.Hagyjuk végig futni a programot az utasításait követve lépésről-lépésre mindent leír mi fog következni, ezután elvileg működni fog a telefon!

2014. dec. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!