Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy ace 3 LTE jó...

Samsung galaxy ace 3 LTE jó telefon?

Figyelt kérdés
35 ezerért tudnám megvenni újonnan,a z s3 minin gondolkozok még,mert annak jobb a kamerája,viszont az 10 ezerrel több.Megéri az ace 3?
2014. jún. 28. 12:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nagyjából egyazon szinten vannak az s3 minivel. Egy strapabíró, megbízható középkategóriás telefon. Természetesen vannak sokkal erősebb középkategóriás telefonok, de az árukban is meglátszik. 35 ezerért az ace 3 jó komprumisszum, persze nem kell csodákat várni tőle. A csúcs játékoknál érezhető lesz egy kis szaggatás.
2014. jún. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ :) egy ismerősömnél kipróbáltam az ace 3-at és azt vettem észre,hogy ha pl belépek az üzenetekbe,akkor vár 1-2 mp-et mire belép.ez más telefonoknál is így van?
2014. jún. 28. 12:33
 3/13 anonim ***** válasza:
37%
Nem. Más telefonoknál többet kell várni. Főleg a Sony készülékek esetében.
2014. jún. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem jó! Lehet hogy az LTE megfog benne, de a telefon maga nagyon rossz, tudom mert egyik ismerősömnek is ilyen van! Amúgy az s3 mininek miért jobb a kamerája? Ugyanazt tudja de mindegy... Én inkább az S3 Minit választanám! Bár ilyen olcsó telefonokkal nincsen tapasztalatom, de jobbnak tűnik, amilyen meg az ace 3, és az ablakból dobnám ki
2014. jún. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
akkor nézz utána pl mobilarénán,hogy miket írnak a kamerájáról...akkor meg tudnád indokolni,hogy miért olyan rossz telefon az ace 3?
2014. jún. 28. 12:59
 6/13 anonim ***** válasza:
mondom, tapasztalat :) de ha nem hiszel nekem, akkor tapasztald meg!
2014. jún. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ez olyan mintha azt kéne tapasztalnia hogy a Sony Xperia E1 jó telefon. Lehetetlen.
2014. jún. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
az egyik válaszolónak látszik hogy valami csúcskatekóriás telefonja van, így persze érthető hogy miért fikázza, ha jól megnézed 35 ért simán veri még a drágább telefonokat. nagyon jó ár/értékű telefon. és a nagyobb játékok is jól futnak rajta pl: fifa 14, need for speed mw. ui.: akinek több pénze van úgyis egy 100 k feletti telefont fog venni akinek meg ennyi pénz jut most rá az rá fog döbbeni hogy ennél több pénzt felesleges kiadni egy készülékért.
2014. jún. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
igazából amire használnám,az telefonálás,netezés,fényképezés,meg pár app.játszani nem szoktam
2014. jún. 28. 18:38
 10/13 anonim ***** válasza:
Akkor meg főleg jó vétel, bár a kamerának még volna hova fejlődnie.
2014. jún. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!