Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tuti elromlik a telefonom ha...

Tuti elromlik a telefonom ha vízbe ejtettem és hajszárítóval szárítottam, ésmár kb 42 órája szárad?

Figyelt kérdés
Androidos,nemrég kaptam samsung g. treed plus .

2014. jún. 27. 11:13
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocs ha rosszul írtam a treed-et!
2014. jún. 27. 11:14
 2/8 anonim ***** válasza:
Nagyon nem szerencsés hajszárítózni, csak beljebb fújod vele a vizet. Ha szerencséd van, akkor talán nem vágtad teljesen tönkre, próbáld meg bekapcsolni.
2014. jún. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
mielőtt bekapcsolod tedd egy napra száraz rizsbe. Az a vízpárt is kiszívja.remélem az akksit egyből kivetted. Egyébként ha nem próbáltad nedvesen bekapcsolni jó eséllyel nem romlik el.
2014. jún. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az akkut kiszedtem rögtön,már próbáltam ekapcsolni de a kijelző az egy idő után olyan lessz mint a tv-be ahol nincs csatorna (az a fehér) és ki is kapcsol
2014. jún. 27. 11:52
 5/8 A kérdező kommentje:
bekapcsolni*
2014. jún. 27. 11:53
 6/8 Saavedro ***** válasza:
Szét lett bszva...
2014. jún. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha nem kapcsoltad volna be, akkor lett volna esély, hogy túléli. Elszúrtad...
2014. jún. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hat ezt tenyleg elkurtad, nem kicsit, nagyon. Ha a telefon vizes lesz, egy-ket napig hagyni kell szaradni rizsben, vagy egyeb parafelvevo kozegben (nekem pl. van otthon egy kis tupperware edeny, tele paraszivo golyocskakkal, amit pl. cipok, stb. melle tesznek be, pont az ilyen helyzetekre. Kicsit jobb mint a rizs, de nehezebb osszeszedni).
2014. jún. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!