Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 5s vagy Sony Xperia...

IPhone 5s vagy Sony Xperia Z1? (érveljetek légyszi)

Figyelt kérdés
Az iPhone nála csak akkor jöhet szóba ha kb annyiért tudnám megvenni mint a Sony-t..szóval ilyen 150k alatt

2014. jún. 28. 15:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
31%
A Sony szerintem sokkal jobb! Az Android sokkal szabadabb rendszer, mint az iOS, hardveresen is erősebb, jobb a kijelző felbontása, kamera és persze bővíthető a memóriája, így sokkal nagyobb tárhelye lehet! Az iPhone-ok csak anyagminőségben jobbak, de az édeskevés, ott főleg inkább az Apple márkanevet kell megfizetni!
2014. jún. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
30%

Melyik tetszik jobban az android vagy az IOS?

Mindenkinek más az ízlése, szóval ha én azt mondanám Android akkor a másik rögtön te hülye vagy az IOS jobb...


Szóval, én egyiknek sem vagyok nagy pártja volt mind2, viszont ha már venném akkor talán talán a Sony-t, de nem biztos... Az ios-nek stabilabb az op-ja, nincsenek rá vírusok és még sorolhatnám, viszont az android sokkal szabadabb, sokkal több minden van rá ingyen, ha valami nincs ingyen akkor simán letöltjük a netről és telepítjük. :) Az Iphone 5s illetve a Sony Z1 is jó, de a te döntésed, szíved vágya, nekem az Iphonnak jobban tetszik a kinézete, viszont szerintem akkor is a Z1. Én véleményem.

2014. jún. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
43%
A z1 a nagy kijelző és a jobb kamera miatt. Az oprendszere is jobban bejön, de ez szubjektív.
2014. jún. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
25%
Az IPhone! Nekem olyan van, és nagyon szeretem. Szerintem jobb a kisebb kijelző, mint a hatalmas, kamerában tényleg a sony jobb, de az iphone is nagyon szép képeket csinál! Nagyon gyors, sosem fagy be.
2014. jún. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
33%
Sony Xperia Z1, mindenben jobb mint az iphone.
2014. jún. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
9%

ma 16:08

Kamerában pont, hogy a Z1 a szarabb. A nagyobb kijelző meg egyéni igény. Nekem bejön, de maga a Z1 nem.

2014. jún. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
31%
Azzal nincs is semmi baj hogy neked nem tetszik, de attól még jobb.
2014. jún. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
24%
Ki az a gyökér iPhone-b#zi, aki itt mindenkit lepontozott??!! Azért mert neki az jön be, még nem jelenti, hogy másnak nincs vagy nem lehet igaza!!!
2014. jún. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
34%
Kizo87 ilyenek az iphone fanok, gyökerek.
2014. jún. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
29%
Nem véletlenül vesznek iPhpne-t.
2014. jún. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!