Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung s5230-nál ilyen...

Samsung s5230-nál ilyen bonyolult az sms mentése-küldése?

Figyelt kérdés

Az a problémám hogy elég macerás egyben menteni is és elküldni az sms-eimet. Muszáj elmentenem, hogy lássam hogy mennyinél tartok = előfizetéses vagyok.

Itt úgy tudom megoldani, hogy megírom az sms-t, el kell mentenem piszkozatként. Utána kilép, aztán meg kell keresnem a piszkozat mappát és onnan keresem ki a nevet és küldés.:S

Nálatok is? Van valami más megoldás?

Pedig a küldés beállításoknál beállítottam, hogy másolatot megtart, de ezek szerint az nem ez a dolog.

Előző telómban (samsung) úgy volt, hogy megírtam és volt olyan opció, hogy küldés és mentés egyben. és nem is foglalkoztam vele többet.

ha tud valaki megoldást akkor megköszönném.


2010. jan. 5. 13:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Elküldötteknél megmarad az üzenet nem kell külön elmenteni.Ott is látod, hogy mennyi sms-nél tartasz...
2010. jan. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

tényleg. :$

Köszönöm.

2010. jan. 6. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!