Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Lumiák tényleg gyorsak és...

A Lumiák tényleg gyorsak és akadásmentesek?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egyet. Nincsenek olyan nagy igényeim, általában amire használom a telefonom: zenehallgatás, facebook, email, egyszerű játékok, sms, fényképezés. Most samsungom van, eleinte tök jó volt, de mostanra olyan szinten belassult hogy földhöz vagdosnám (másfél éves), állandóan akad, mindenre várni kell.

A nokiákról olvastam hogy jól vannak optimalizálva és gyorsak, ez igaz? A Lumia 625-öt nézegetem nagyon, azzal a fent említett dolgokat lehet akadásmentesen, gyorsan, fagyás nélkül csinálni? (egyszerre max 2-t)


2014. jún. 29. 15:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
14%
Előbb utóbb minden belassul. Lehet az bármilyen op rendszer. Kis oda figyeléssel egyik se.
2014. jún. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Na jó de most előfordul egy másfél éves telefonnál hogy negyed óra (!!) mire be tud lépni a főképernyőről az sms-ek közé, miközben csak a zenelejátszó megy, semmi más.... Azért ennél valamivel gyorsabbra vágyok.
2014. jún. 29. 15:36
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
1 éve van lumia 520 telefonom (leggyengébb lumia), és eddig semmi lassulást sem tapasztaltam.
2014. jún. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
3%

sajna a lumia is belassul, de alapból se jó, alig van rá program, ami van az is szarul van megírva, nem is hasonlít tudásban az ugyanolyan iphone-os alkalmazásra :(

elég gyakran lefagy

2014. jún. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
Nekem lumia 625-öm van,imádom,semmi panasz nincs rá.Egyszerű kezelni,nem akad és gyoors,sose kellett várnom rá.Ajánlani tudom,egyszerűen szuper.Életem eddigi legjobb választása volt telefon téren.
2014. jún. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Csinálsz egy gyári visszaállitást és olyan lesz mint új korában a másfél éves mobilod.
2014. jún. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
93%

Igen. Nekem is L 520-am van, és tök jó. Nem fagy le, gyors.

Azt szoktam néha csinálni, hogy nagyobb igényű játék(pl Asphalt 8), zene + Skype egyszerre, nincs sok lassulás.


"sajna a lumia is belassul, de alapból se jó, alig van rá program, ami van az is szarul van megírva, nem is hasonlít tudásban az ugyanolyan iphone-os alkalmazásra :(

elég gyakran lefagy"


Aha. Semmi nem igaz ebből. Nem nagyon lassulnak be. Alapból teljesen jók. Nem hiszem el, hogy 255.000 db alkalmazás kevés lenne. Az ugyan olyan alkalmazás az ugyan olyan, Te :D

2014. jún. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
30%
a leggyengébb lumia a 610
2014. jún. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hmm, érdekes. Akinek Lumiája van, annak soha nem fagy és nem akad, akinek viszont nincs, az meg úgy tudja (gondolja), hogy akad és fagy.


És akkor hogy erősítsem a tábort, családban kizárólag Lumia okostelefonok vannak (édeasmánynak 520, tesómnak 920, nekem 1520), egyik sem akad és fagy.


Ha és amennyiben valakinél jelentkezik a dolog - mert IGEN, WP-nél is kerülhet homokszem a gépezetbe -, akkor annak a rendszertől független oka van, tehát vagy egy rosszul megírt alkalamzás, mely a háttérben futva befolyásolhatja a rendszer működését, vagy hardveres probléma.

2014. jún. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
93%

Az előző okostelóm Samsung volt Androiddal. Rohadtul gyűlöltem. Váltottam és egy ideje L520-am van, imádom. Egyszerű kezelni, gyors, nem omlik össze, nem akad. Egyetlen egyszer indult újra magától, de egy technikai kütyünél ennyit elnézek.... a droid vackom meg 5 percenként cirkuszolt valamiért. Ismerőseim is csak panaszkodnak az Androidos telefonjukra. Komoly gondok vannak velük: az egy dolog, hogy fagynak és újraindulnak, de az egyik ismerős telefonja már hívást nem fogad a másiké meg tárcsázni nem tud. Megjegyzem nem hacker guruk, nem IT-s csajok, szóval valaki azt mondaná nekik, hogy root meg tök tudja, akkor csak pislognának :)Így nem fogható a telókra, hogy valaki elbaszta volna a rootolást.


Mindenesetre az 520-am szépen hasít, én nem akarok belemászni a rendszerbe, hogy "személyre szabjam" és rohadtul nem akarok 50+ ezret kiadni a vasért, azért, hogy a drága droid hajlandó legyen egyáltalán működni. Érdekes módon a 30 ezres Nokiám hozza az akadásmentes szintet, appok meg vannak rá. Főleg, hogy lassan pedig mások is ráébrednek, hogy érdemes a windowsos telókra fejleszteni, hisz egyre népszerűbbek.

2014. júl. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!