Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyire jó választás lenne...

Mennyire jó választás lenne 12-13-éves gyereknek az 1GHZ kétmagos teló. Androidos, Ezek már elég gyorsak? Vagy lassú?

Figyelt kérdés
2013. aug. 21. 13:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Telefontól függ. De én feleslegesnek tartom még ezt is.
2013. aug. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

" De én feleslegesnek tartom még ezt is. "

Nem ez volt a kérdés ! Azt majd én tudom.

2013. aug. 21. 13:56
 3/10 anonim ***** válasza:
Akkor mondd annak akit érdekel a bunkó stílusod. Én nem vagyok rá vevő.
2013. aug. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%
De egy idióta vagy kérdező. Te kérdezted ember. A válasz meg ott van. De szerintem is felesleges olyan erős telefpn egy ilyen kisgyereknek.
2013. aug. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Xperia.floyd ***** válasza:
Egy telefon típust? Mert nem mind1, hogy melyikről beszélünk, hogy Xperia L vagy Huawei Ascend Y300 nem egy kategória. Egyébként a 2 magosok már szerintem elég gyorsak. Viszont azt si figyelembe kell venni, ha még ennyi idős a gyerek tuti játszana rajta és azokat is vigye. Nem kell messzire menni a két példától.
2013. aug. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Xperia.floyd:

Szókeresőhöz, Pou-hoz, Doodle Jump-hoz és hasonlókhoz felesleges. Komolyabb játékok úgyis csak pénzért vannak, vagy még nem neki valóak. (Lásd: GTA, Modern Combat)

2013. aug. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
"pénzért vannak"-aha persze.
2013. aug. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Akkor mondj már pár komolyabb játékot, ami ingyenes, és nem elég hozzá egy 1 magos processzorral szerelt telefon.
2013. aug. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Úgy értette, hogy úgyis lekalózkodja az apk-t. Ennyire nehéz felfogni?
2013. aug. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Xperia.floyd ***** válasza:
Persze értem én, azokhoz a játékokhoz elég is egy egymagos telefon, de azért ismerek a környékről olyan hardcore gyerekeket akik 6 évesen már a GTA SA-t tolták a gépen. Ki tudja ma már mi van? :DD Meg gondolni kell arra is, hogy az okostelefon terjed, az osztálytársainál lát egy játékot tetszik neki, de a telefon nem viszi, na abból megint az lesz, hogy itt köt ki a szülő (talán a gyerek) kicsit magasabb árral és követelménnyel :)
2013. aug. 22. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!