Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Le lehet nyomozni egy ellopott...

Le lehet nyomozni egy ellopott telefon helyzetét?

Figyelt kérdés
A barátnőmnek ellopták a telefonját...próbáltuk hívni,fenyegetőztünk rendőrséggel, majd a tolvaj kikapcsolta a telót. Egy LG KP 170-ről van szó. Vissza tudjuk valahogy szerezni?
2010. jan. 5. 16:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem október 26-án lopták el a telefonom, a táskámmal együtt. Gyakorlatilag esélytelen, hogy egy az ellopott telefon visszakerüljön a jogos gazdájához. Nekem Nokia 7373-asom volt, 18. szülinapi ajándék volt... gondolhatod.

A rendőrök is megmondták, hogy ne éljem bele magam, mert sikeresnek tekinthető az, hogyha 100 ellopott telefonból 2-3 visszakerül a jogos tulajdonosához.

Őszintén szólva nem néztem utána ennek a telefonnak, de ha van benne GPS vevő és megfelelő program, akkor az esélyetek nem rossz. Én a mostani új telefonomba rakattam ilyen programot, ami elküldi a megadott számra a belehelyezett SIM kártya számát és GPS koordinátáit. Így már tudsz mivel a rendőrségre menni. Ha nincs ilyen benne, akkor ne reménykedj. Sajnálom. Nekem már két telefonomat lopták, egyiket sem kaptam vissza. Szomorú, de ennyit ér a rendőrség...

2010. jan. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
iPhone-nál ha mobileMe előfizud lenne akkor ott elméletileg még kikapcsolt állapotban is el lehet érni a GPS-t.
2010. jan. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg az IMEI alapján ha be van kapcsolva le tudják, bár nemigen foglalkoznak vele, tesómnak se lett meg így
2010. jan. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
ha csak megtalálta volna vki,és bekapcsolva lett volna,vagy kikapcsolva,de nem lenne PIN-kód rajta,akkor volna esély rá h.visszajutattják..de ha ellopták..akkor esélytelen.
2010. jan. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
#juttatják
2010. jan. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A sim kártyának semmi köze nincs hozzá, nem az alapján keresik, hanem a telefon IMEI száma alapján. EZ alapján azonosítják be a tornyok a telefonokat
2010. jan. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
sajnos 100%, hogy ellopták én is láttam, hogy hol volt hagyva
2010. jan. 5. 17:00
 8/8 anonim válasza:
100%
IMEI alapján ha az országba van elvileg... de nekem 5 éve az volt a tapasztalatom hogy xarnak rá, és a körmén reszelő titkárnőn kívül senkivel nem lehet beszélni, aki meg "miaza IMEI"...
2010. jan. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!