Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha telenorosak vagyunk, attól...

Ha telenorosak vagyunk, attól még vehetek a t-mobile-ban telefont? (többi lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok. Az egész család telenoros. Mindenkinek telenorból van a telefonja. De én kinéztem egy olyan telefont, ami csak a t-mobileban van. Attól még tudunk ott venni nekem? Köszi
2014. jún. 30. 18:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért ne tudnál? Ez nem egy olyan dolog, hogy ha egyszer az egyik szolgáltatónál vettél telefont akkor örök életedre ott kell telefont venni. Annál a szolgáltatónál veszel telefont amelyiknél akarsz. Csak hát a sim kártyádat nem fogod tudni használni.
2014. jún. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ!
2014. jún. 30. 19:02
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak azt hittem, hogy van ilyen, hogy ahhoz, hogy átmehess egy másik szolgáltatóhoz fizetned kell.
2014. jún. 30. 19:02
 4/6 anonim ***** válasza:

Persze hogy kell.

Új sim-kártyát, két év hűséggel...

Kivéve, ha nincs hűséged a telenornál. Ha nincs, átviheted a számodat a t-mobilehoz az új előfizetéshez.



Csak magánvélemény, hogy nem szabad ennyire akarni egy bizonyos telefont. Vagy ha igen, jobb megvenni egy hivatalos márkaboltban, vagy partnernél. Ott nincs hűség.

2014. jún. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Akkor most melyik az igaz? Kell fizetni vagy nem? Atlehet menni vagy nem?
2014. júl. 1. 09:44
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha számhordozást szeretnél csinálni, de előfizetéses vagy és még tart a hűségidő akkor vannak bizonyos költségek.

De ha nincs hűségidő vagy feltöltős vagy, esetleg nem is akarod átvinni a számodat hanem új sim kártyát veszel a T-mobilenál akkor nem kell senkinek semmit fizetni.

2014. júl. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!