Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti egy jobb iPhone-t (5,5S,6),...

Ti egy jobb iPhone-t (5,5S,6), vagy egy csúcskategóriás Sony Xperia-t választanátok?

Figyelt kérdés
az ár/érték arány is fontos, és tudom, hogy nem jött még ki az iPhone 6, ha valaki belémkötne.

2014. jún. 30. 19:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%

az iphone egyelőre minden más gyártónál jobb

az ár/érték arány meg személyfüggő

én inkább fizetek többet valamiért de legyen jó

2014. jún. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Zakathol ***** válasza:
65%

Az én preferenciáimnak az iOS a megfelelő oprendszer.

Nekem sokkal jobban kézreáll a használata mint az androidé, az meg hogy nem lehet 2 kattintással fájlokat felmásolni rá, hanem 3-al kell, engem nem zavar és nem is érdekel.

Az üres kezdőképernyő és a widgetek sem hiányoznak, az se, hogy bluetooth-on küldjek bármit is...

Nem mellesleg pedig a kivitelezése is tökéletesen illeszkedik az igényeimhez: 4col-os képernyő, elegáns üveg-fém kombináció.


Az pedig, hogy neked mi éri meg jobban, azt csak te tudhatod.

2014. jún. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, az eddigi válaszokat!
2014. jún. 30. 20:10
 4/11 anonim válasza:

Iphone egy valamiben jó, az pedig az OS. Ezzel nem lehet vitatkozni, simán veri az összes androidot és windowst.

Sajnos azonban kb ennyi az összes előnye és baromira túl van árazva (nem magyaroknak szánták, amcsik 5öd ennyiért megveszik a 10X több fizetésükkel).

Nekem HTC One (m7) telóm van. Ismerősöknek van Iphone 4, Iphone 5, Galaxy s3, Galaxy s4, sony Z1. S3 kivételével mind drágább, mint az enyém. Kijelzőben, fotó minőségben (pedig csak 4megapixel, nem 15-20, de hát itt jön elő a jobb érzékelő stb.), hangzásban (fülessel és sima hangszóróval is), anyaghasználatban (személyes véleményem szerint ez az eddigi legszebb legigényesebb telefon)illetve sebességben is 80-90%-ban (pár helyen jobb az Iphone) veri őket az én HTC-m. Ebben mindannyian egyetértettünk, nem én mondtam ezeket a saját telefonomról.

Ez volt az m7, azóta már kiadták az m8-at ami valószínűleg jobb (hardverileg tuti, de az nem mindig jelent előnyt a használatban is)., de erről nincs tapasztalatom, még nem használtam.

2014. jún. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

iPhone 5s-t választanám egyértelműen.


"és baromira túl van árazva "


Ha megveszik annyiért, akkor nincs túlárazva. Akkor lenne túlárazott, ha nem kelne el ilyen áron.

2014. jún. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
43%
szerintem is rohadtul túl van árazva. azért veszik ennyien mert anyu-apu a 2 havi fizetését erre költi mert a gyerek ettől menő lesz mert iphone-ja van. én inkább wp-t választanék. egyszerű kezelhetőség szép kijelző, kamerák se rosszak, INGYEN gps és térkép. ár/érték arányuk pedig nagyon jó. egyetlen hátránya wp-nek hogy alkalmazás kicsit kevés még rá de ahogy egyre többen vesznek wp-t az app is egyre több lesz.
2014. jún. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 SeinHime ***** válasza:
Csúcskategóriás Xperia. Nekem is az van, nincs vele gond. Tény, hogy az iOS megbízhatóbb, de az én ízlésemnek jobban megfelel az Android. Van egy pár ismerősömnek iPhone, próbálgattam, nem rossz, de annyira nem fogott meg.
2014. jún. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Inkább csúcskategóriás Xperia.
2014. jún. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
60%

Nincs túlárazva. A pénzre nincs ráírva, hogy jutottak hozzá, amikor fizetnek a kasszánál.


minden annyit ér, amennyiért megveszik.

annyi lökött nem lehet, amennyien iphont vesznek...valamit tudnak.

2014. júl. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én is személy szerint inkább Xperiát vennék

A magyar átlag "fizetésnek"(ha ezt lehet annak hívni) az Iphone bizony túl ban árazva,nincs meg az az ár-érték aránya mint mondjuk amerikában.

Am mielőtt letámadnának az "Almafanboyok",szólok hogy kung-fuzok ;) xd

2014. júl. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!