Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 5 vagy xperia sp?

IPhone 5 vagy xperia sp?

Figyelt kérdés

A penz megvan ra csak nem tudom hogy melyiket eri meg venni.

A bencmark tesztek mennyire szamitanak hetkoznapi hasznalat mellett?



#telefon #sp vs iphone 5
2014. jún. 24. 23:13
1 2
 1/14 anonim válasza:
Iphone 5
2014. jún. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

a benchmark tesztek hétköznapi használatban semmit nem számítanak, csak jó vele villogni. szerintem is iPhone 5-öt vegyél. alapjaiban persze az sp olcsóbb, de gyorsabban el is értéktelenedik. ha mondjuk 2-3 évre szeretnél tervezni, az iPhone teljes mértékben helytálló lenne, az SP viszont nem egy csúcskategória, csak közép, így ha a teljes szoftveres támogatást nézzük, akkor jövőre már el is felejti a sony. ez persze megint nem teljesen temetendő dolog hétköznapi használatban, de azért jó, ha ez is egyszerűbb és gyorsabb. én például mélyen át tudom érezni azok bosszankodását, akik akár 3-4 hónapig kénytelenek várni, mire kiadják az ő telójukra is az aktuális frissítést, míg ez iPhone-on azonnal meg is van megjelenése után szolgáltatótól függetlenül.

a méret egy szubjektív dolog, nekem is 4,5"-es telóm van, és kicsit soknak találom, talán az iPhone 5 mérete lenne igazán megfelelő számomra.

az is mellette szól, hogy több féle tok, tartozék van hozzá. ellene szól a lightning csatlakozó, ami sajnos viszonylag drága, és a kábel könnyen törik...durván ennyi, de szóval inkább iPhone éri meg jobban.

2014. jún. 25. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
13%
Menj már az iPhonnal...semmit nem tud. Csak a márkáért fizetsz ki egy rakás pénzt. Ha rám hallgatsz veszel egy jó kis Windows Phone-t, soha se akadozik, soha se fagy le..simán fut az egész. Árba is elfogadható. A legjobb telefon. Az android is egy nagy szar..állandóan befagy és kb.fél év tán rengeteget szarakodik a telefon. Szóval egy jobb fajta Nokia Lumiát keress és azzal min.2 évig simán kibírod.;)
2014. jún. 25. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Pontosan milyen telefonotok van?

Köszönöm a válaszokat.!!!:)

2014. jún. 25. 00:46
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

"Menj már az iPhonnal...semmit nem tud. "


Mi az, amit nem tud? :D


Egyébként iPhone 5s vagy Nokia Lumia, androidosat ne vegyél szerintem sem.


Menj el az üzletekbe, ahol ki lehet próbálni a kitett készülékeket és gondold át, neked melyik jönne be jobban.

2014. jún. 25. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
83%
most, hogy így rátértél 3as...Lumia 1020-am van jelenleg...2-3 hete váltottam iPhone-ról kiváncsiságból, mert én nem vagyok elfogult Apple fan...csak úgy viszonyításképp...és nem vagyok annyira megelégedve a wp-vel...persze ez változhat, de jelen formájában még mindig nem kiforrott...járt a nokiától ajándékutalvány, 8ezer Ft...mennyi van még? 6200...csak azért, mert még a fizetős appok közül is csak 1-2t találtam érdemesnek arra, hogy letöltsem...szerintem ez mindent elárul...Facebook alkalmazás arra sem képes legtöbbször, hogy egy képet feltöltsek...8.1-ben meg jelenleg az integrált facebook ki van véve...viber szintén nem működik tökéletesen, instagram még nem ért arra a szintre, hogy videót is fel lehessen tölteni...ez még nagyon messze áll az iOS-től...meg az androidtól is(ha mondjuk egy Nexus 5-tel hasonlítjuk össze).
2014. jún. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
De az alkalmazás hibákért nem a windows a hibás, hanem a fejlesztő..hopszika
2014. jún. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
2%

2 ismerősömmel összehasonlítottuk a telefonjainkat.

Nokia Lumia 625, Samsung Galaxy S4, iPhone 5S..és hiába a lumiámnak volt a leggyengébb processzora mégis az volt a leggyorsabb. Nem is tudom miért. Nokia Lumiát vegyél. Most fog megjelenni a 930-as is..nagyon szép, mindent tud. Simán megéri majd az árát. Itt a jellemzői: [link]

2014. jún. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
igen, egy percig nem mondtam, hogy a wp a hibás...az egy tökéleteshez hasonló rendszer, mint az iOS, de sokra nem megy vele a user, ha a legegyszerűbb appok is alapvető funkcióikban véreznek el. én is azért választottam az 1020-at, mert sokkal többre tartom a wp-t, mint mondjuk egy androidos telefont, de sajnos így egyenlőre maximum bizakodni tudok, hogy a közeljövőben ez akkorát fog fejlődni, hogy teljesértékűen lehet majd mindenét használni. egyébként egy dolog, amiben biztos jobb itthon az Apple eszközök választása, az a gariztatás...legalábbis ahogy én az 1020-as topikban olvastam, 10ből 9 ember úgy beszél a nokia szervízről, hogy előre félek attól, mi lesz, ha egy kis hiba miatt nekem is be kéne küldenem...
2014. jún. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
A 930 tenyleg baromi jo csak draga lesz:S
2014. jún. 25. 19:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!